מפגש בלוגרים בבלוק

הבלוק היא סדרת ריאליטי חדשה שמתחילה ביום שבת הקרוב ב 21:00 בערוץ 10. במהלך הסדרה נסגרים 5 זוגות בבניין למשך 3 חודשים, עם 200,000 שקל והרבה כוונות טובות. המטרה – לבנות את הדירות הכי מושקעות ומגניבות שהם יכולים. הבעיה – בתחילת הדרך הדירות הם חללים ריקים מלאי חול, אבק וזבל. אין לזוגות איפה לישון, השירותים היחידים הם שירותים כימיים משותפים, על אמבטיה אין מה לדבר בכלל ועוד לא הזכרתי את המשימות…
 
הפרק הראשון, שהוזמנו לראות בגרסתו הלא סופית, מעט איטי בשל הצורך שלנו להכיר את הדמויות ובשל הצורך של הדמויות להסתגל למצב החדש. אבל כבר בפרק הזה הספקנו להתרשם מהאופי של המתמודדים, לראות את התאקל הראשון בין שני זוגות, ולהנות ממשימה ראשונה וחביבה.
יש לזכור שבאף תוכנית ריאליטי לא מתחברים למתמודדים מהרגע הראשון. הקשר שלנו עם התוכנית ועם המתמודדים, ייבנה לאורך העונה וכמה בלוגרים שצפו בתוכנית המקורית (פורמט אוסטרלי) אומרים שיש למה לצפות.
 
הגמר המתוכנן הוא לא גמר סטנדרטי בתוכניות ריאליטי. ב”הבלוק” הגמר ישודר בשידור חי ויכלול מכירה פומבית של הדירות הבנויות. הדירה שתימכר בסכום הגבוה ביותר תזכה את הזוג שבנה אותה בניצחון.
בפורמט האוסטרלי המנצחים זוכים בהפרש בין המחיר המינימלי של הדירה לבין הסכום שהוצע עליה בסופו של דבר. בפורמט הישראלי עוד לא ברור מה יהיה הפרס.
 
לאחר ההקרנה זכינו לשיטוט בין הדירות במצבן הבנוי ויש לציין שהמתמודדים לא התפרעו כמו שהיה אפשר. דווקא בסידרה כזו היה אפשר לצפות מהם להגשים את כל החלומות הפרועים שלהם לגבי דירת יוקרה מותאמת אישית אך 3 מהדירות נראות כמו דירות מודרניות לכל דבר, ללא ייחוד נראה לעין. גם שתי הדירות שכן הלכו על קונספט קצת שונה לא התפרעו במיוחד, אבל אני מאמין שהסיכוי שלהן לזכות גדול בהרבה.
 
מלבד ההקרנה והסיור בדירות, נתנו לנו לשבור קיר במתחם באמצעות פטיש קטן, ולרסס את הקירות בקומה התחתונה בגרפיטי ככל העולה על רוחנו. אבל את זה אני לא אתאר לכם – את זה תוכלו לראות בוידאו.
 

פוסטים קשורים

המיזם – דרושה עוד השקעה

המיזם - דרושה עוד השקעה

הרעיון מאחורי המיזם הוא דווקא נחמד. קחו יזמים והעמידו אותם בפני קהל "משקיעים" שלא באמת צריכים להוציא שקל מהכיס שלהם, אלא רק להחליט איזה מיזם שווה יותר ולתת לו 100,000 שקלים וירטואליים שאולי יהפכו לאמיתיים. הביצוע, לעומת זאת, קצת לוקה בחסר.

משחקי השף – דה-ווייס בגרסת הטעם

משחקי השף - דה-ווייס בגרסת הטעם

לא התפלאתי שרגע לפני שמשחקי השף עלתה לאוויר החליטו במאסטר שף להוסיף גם הם טעימה עיוורת. אבל לקשת אין יותר מדי ממה לחשוש. בשתי התוכניות הראשונות שלה משחקי השף נכשלת במקום הכי חשוב לתוכניות ריאליטי - לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים ועם השופטים.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

0 Comments

 1. ליאור המקורית8 29 במאי 2009
  הגב

  דומה במהות לאח הגדול <br>
  מציצנות בשמה הטהור………… מה עוד ינמציאו לנו ואיזה עוד תוכניות מועתקות נראה בעונות הבאות…….? איפה המוחות היהודים הטובים? אי אפשר להמציא ריאליטי ישראלי טהור? <br>

 2. ariey10 29 במאי 2009
  הגב

  מממש אהבתי את הוידאו 🙂 <br>

 3. עדית גאנה 29 במאי 2009
  הגב

  יופי של סרטון! <br>
  גם המוסיקה מתאימה מאד. <br>תודה!! <br>

 4. ש 29 במאי 2009
  הגב

  סדרה לא חינוכית ! <br>
  אתמול ראו את כל העברות תנועה של הבובלילים החדשים <br>ונסיון הגניבה של המראה ברחוב. <br>פשוט בושה <br>

 5. ביקורט 29 במאי 2009
  הגב

  ריאליטי זו צפיה בהתנהגות אנשים <br>
  בתנאים לא סטנדרטיים. באותה מידה אתה יכול להגיד שהאח הגדול זו העתקה מהישרדות. <br>יש פורמטים יפים של ריאליטי בחו"ל ואני לא רואה סיבה שלא להשתמש בהם. <br>

 6. ביקורט 29 במאי 2009
  הגב

  תודה 🙂 <br>
  זה אומר הרבה כשזה בא ממך 🙂 <br>

 7. ביקורט 29 במאי 2009
  הגב

  תודה רבה 🙂 <br>
  היה לי ברור שזו תהיה המוזיקה מרגע שהחלטתי להכין סרטון. <br>

 8. ביקורט 29 במאי 2009
  הגב

  אף אחד לא הבטיח לך סדרה חינוכית <br>
  למה מה אתם רואים שם בעבודה החדשה שלך? <br>

הגיבו