לראות את נאור

באמת שתכננתי שלא לכתוב כלום עד שאסיים את המבחנים ואת המילואים הבאים עלי לטובה (אמצע מרץ), גם כשגיליתי ש”החברים של נאור” חוזרת בעונה חדשה ושהזמינו אותי למפגש בלוגרים שבו נאור יספר על התוכנית שאליו לצערי, עקב המבחנים והמילואים, אני כנראה לא אוכל להגיע.
גם אחרי זה לא תכננתי לשבור את תענית הכתיבה שגזרתי על עצמי עד תום המבחנים והמילואים, אבל אז ראיתי שני דברים שגרמו לי לשנות את דעתי.

הראשון היה הפרומו. לא יודע כמה מכם ראו את ביג לייבובסקי, אבל אחת הסצנות הטובות ביותר שם היתה סצנת הבאולינג של ג`יסוס. בפרומו החדש נאור מחקה אותה אחת לאחת.

 
הפרומו
מקור: המזבלה
 
הסצינה המקורית (בגרמנית כי לא מצאתי ברשת משהו אחר)
 
אז מה? אתם שואלים. אז זהו שהפרומו הזה הזכיר לי את ההנאה מהעונה הראשונה כשגיליתי שנאור הוא בעצם גיק בפרק מלחמת הכוכבים – הפרק שגרם לי לראות את הסידרה כולה כששודרה בשידורים חוזרים (אחרי שלא ראיתי אותה כששודרה בפעם הראשונה). עד אותו רגע ראיתי בנאור מעין ערס מזעזע ואת התוכנית שלו כמעין נסיון נוסף לעשות סיינפלד ישראלי. אני עדיין טוען שזה מעין נסיון שכזה, רק שבניגוד לנסיונות אחרים, זה דווקא הצליח.
זה לא שהכל היה מקורי עד העצם, הפרק עם נאור שמנסה להחליף את מסעדת החומוס שלו היה די דומה לפרק שבו סיינפלד מנסה להחליף ספר, אבל התוצאה היתה שונה והחלקים (הרבים) שכן היו מקוריים היו איכותיים לא פחות ואולי אפילו יותר
 
אבל הדבר השני, זה שבאמת גרם לי לרצות להמליץ על העונה השניה היה דווקא קטע אמיתי, שבו נאור מתאר את הדרך שעבר בשביל לצלם את הסדרה וכמה הוא היה צריך להשקיע מעצמו. אם תקשיבו טוב, תוכלו לשמוע בסוף עד כמה הוא מתרגש.
 
נאור מתרגש
 
אני מקווה שהעונה הבאה לא תאכזב כי יש לי ציפיות בשמיים.
(ערוץ 10, יום שבת אחרי הישרדות)
 
עדכון: שלחו לי חולצה ופוסטר למרות שאני לא באתי לפגישה. איזה נחמדים?

פוסטים קשורים

הכל הולך אבל לא רץ

הכל הולך אבל לא רץ

"הכל הולך" מצליחה ונופלת באותה נקודה - היא לא סומכת על השחקנים שלה שיסחבו על גבם את התוכנית. נכון, ברשת הביאו קליברים ידועים ומוצלחים שאמורים למשוך קהל, אבל במקום לתת להם לאלתר מציבים אותם בסיטואציות בלתי אפשריות.

פולישוק – עדיין בועטת

פולישוק - עדיין בועטת

בקשת החליטו לשחרר את הפרק הראשון של העונה השלישית של פולישוק ברשת לפני שהוא משודר בטלוויזיה. בעונות הקודמות כתבתי על פולישוק שהיא סאטירה במיטבה ואני שמח לציין שהפרק הראשון של העונה החדשה ממשיך את המסורת הזאת בגאווה.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

2 Comments

 1. Krishi 23 בפברואר 2009
  הגב

  בשקט בשקט, בלי שאף אחד שם לב <br>
  עלתה בטלוויזיה הישראלית יצירה מקורית (ברובה.. חח) מצחיקה ומהנה. בלי יותר מדי רעש וצלצולים, בלי כל העליהום שעושים בדרך כלל מהרבה תוכניות אחרות. החברים של נאור זאת פשוט תוכנית מוצלחת, קלילה ובעיקר מעלה חיוך. מאוד אהבתי את העונה הראשונה והתרגשתי עוד יותר כששמעתי שעוד מעט עולה גם העונה השניה (מול עינייהם המופתעות של חבריי שבחיים לא שמעו על הסדרה אפילו). אני מקווה מאוד שהעונה השניה תהיה מוצלחת לא פחות מהראשונה ואני מאחל להם המון בהצלחה. רואים שנאור באמת השקיע בזה ועד כמה זה חשוב לו ומגיע לו ולכל הצוות של כל הכבוד על כך 🙂 <br>

 2. ביקורט 23 בפברואר 2009
  הגב

  בהחלט, כל מי שפגש אותו <br>
  אמר לי שהוא אחלה בן אדם. גם הפרק הראשון של העונה החדשה היה חביב ביותר. <br>

הגיבו