השורד החדש – הישרדות 10 מפגש בלוגרים

האח הגדול הסתיים לו, שפרה ניצחה והדם מתחיל לגעוש לקראת ההתרגשות החדשה. לפני מספר ימים קיבלתי את המייל המיוחל ובערב יום חמישי, שמתי פעמיי למשרדי ערוץ 10 על מנת לצפות בפרק הראשון של העונה השניה של הישרדות.
 
 
בעונה הקודמת של הישרדות סיפרו למתמודדים שהם הולכים לצילומים לקראת העונה כאשר בפועל הם הושטו לתחילת עונה מלאה בהפתעות ובהתערבות של ההפקה. העונה החליטו להפתיע את המתמודדים בביתם הפרטי. ברגע אחד ובלי שהיו מוכנים הגיעו אליהם אנשי ההפקה ואמרו להם “3 דק אתם מוכנים". התוצאה - האנשים הוטסו במסוק בבגדי היומיום שלהם (אחת בבגדי ליצן) ונאלצו לקפוץ ממנו אל המים.
 
הפרק הראשון היה איטי מעט יותר מאשר בעונה שעברה וכלל הרבה פחות רעש. אם בעונה שעברה השבטים נאלצו להילחם אחד בשני על מנת להשיג את אמצעי ההישרדות שלהם, העונה הם היו צריכים לדעת לשאת ולתת עם המקומיים. זה אמנם יצר קצת פחות עימותים, אבל ככל שהזמן התקרב לסיומו המתמודדים נעשו נואשים יותר ויכולנו לראות אנשים עושים דברים לא סבירים בשביל להשיג אש (אני התאהבתי באפרת - היא מסוג האנשים שאו שאוהבים, או ששונאים עד מוות).
 
כבר מהפרק הראשון ניתן היה לסמן את המתמודדים הבולטים. ההפקה לא חסכה בתרגילי אח-גדול והביאה אנשים מקצוות שונים כמו ערביה ואיש צבא, רוסי מקועקע ובחורה אליטיסטית ועוד. אפשר היה לזהות כמה מ"ממשיכי הדרך" של מתמודדי העבר כמו אופיר שמגלה סימנים של משה-מלצר-חולון, גיא שתופס את המקום של נועם החתיך, גל עשה סימנים של דמוי מושיק אבל התגלה מאוחר יותר כעצלן מדי ולצערי עדיין לא זיהיתי מי ממלא את מקומו של דן מנו. אפילו לקוריצה הגיעו שני מחליפים - גוזי וציקיטה (ורק אחד מהם הוא תרנגולת).
 
למרות האיטיות, העריכה היתה הרבה יותר מהודקת והרבה יותר נכונה מאשר בעונה שעברה. הוידויים של המתמודדים הוכנסו במקומות הנכונים (ברוב הזמן) ולא סתם על מנת למלא זמן שידור. אם הם ימשיכו ככה לאורך כל העונה, הרי שהם למדו לקח מאחת הטענות הגדולות ביותר לגבי העונה הראשונה.
 
ביום רביעי הקרוב ב 21:00 ישודר הפרק הראשון בערוץ 10. אני שוקל להסב את הבלוג של האח הקטן לבלוג על הישרדות, מה אתם אומרים?

פוסטים קשורים

המיזם – דרושה עוד השקעה

המיזם - דרושה עוד השקעה

הרעיון מאחורי המיזם הוא דווקא נחמד. קחו יזמים והעמידו אותם בפני קהל "משקיעים" שלא באמת צריכים להוציא שקל מהכיס שלהם, אלא רק להחליט איזה מיזם שווה יותר ולתת לו 100,000 שקלים וירטואליים שאולי יהפכו לאמיתיים. הביצוע, לעומת זאת, קצת לוקה בחסר.

משחקי השף – דה-ווייס בגרסת הטעם

משחקי השף - דה-ווייס בגרסת הטעם

לא התפלאתי שרגע לפני שמשחקי השף עלתה לאוויר החליטו במאסטר שף להוסיף גם הם טעימה עיוורת. אבל לקשת אין יותר מדי ממה לחשוש. בשתי התוכניות הראשונות שלה משחקי השף נכשלת במקום הכי חשוב לתוכניות ריאליטי - לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים ועם השופטים.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

12 Comments

 1. Reznik 19 בדצמבר 2008
  הגב

  אני בעד המהפך…
  אהבתי את הפוסטים על האח אז אני בטוח שיהיה טוב עם השרדות.<br><br>קדימה ברעל.

 2. moriarty 19 בדצמבר 2008
  הגב

  למה שלא תסב את הבלוג לבלוג על מכבי?
  זה הרבה יותר מעניין!

 3. איתי 19 בדצמבר 2008
  הגב

  לגבי תרגילי האח הגדול
  אורי אל תשכח מי גייס קאסט ראשון…אחלה פוסט

 4. נ ו נ י 1 19 בדצמבר 2008
  הגב

  למה תגובה?

 5. deathly hallows 19 בדצמבר 2008
  הגב

  כן! בבקשה תסב 🙂
  אין דן מנו? איזה ביאוס רציני!

 6. TFNM 19 בדצמבר 2008
  הגב

  אהמ אהמ
  מוות לריאליטי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(כל סימני הקיראה במקום ללא הגזמה)<br><br>זה הכל רבותיי,זה הכל.

 7. ע מ י ע ד 19 בדצמבר 2008
  הגב

  אתם הולכים להתאכזב

 8. Amitush19999 19 בדצמבר 2008
  הגב

  אני אהבתי הישרדות בעונה הקודמת
  ואהבתי את האח הגדול הדבר היחידי שמעצבן אותי זה הפרסומות וכל הקטע של המשחק מכור שהמון מקרים צועק לצופה הפחות חכם כהתערבות רק עושה את זה יותר מעניין בעניי .ותודו שעם כל הבעיות הבעיות שיש במדינת ישראל ולא חסר מלחמת בובליל -פרידמן השכיחה הרבה מהצרות.אני כבר מוכנה לריאלטי (שלא באמת אמיתי) הבא שישכיח את הצרות אם זה יהיה השרדות או המירוץ למיליון (גרסת ישראל) .

 9. miki 19 בדצמבר 2008
  הגב

  אני בעד,הישרדות הרבה יותר מעניין

 10. miribloom 19 בדצמבר 2008
  הגב

  הישרדות מתחילה היום ב 21:00

 11. שתיים קאסטה בחמש 19 בדצמבר 2008
  הגב

  עדיף שלא,
  הרי מכבי היא המקור הראשי לרשע והתחלואה על פני כדור הארץ.<br>חדשות וניתוחים בנושאים שכאלו עלולים ליצר ולהעצים רגשות דכאון ואכזבה בקרב הקוראים.

 12. moriarty 19 בדצמבר 2008
  הגב

  אתה יודע איך יודעים
  שאתה אוהד הפועל?<br>כי אתה מדבר על רגשות כ"כ הרבה. <br>אוהדי מכבי מדברים על ניצחונות. <br>וחוץ מזה, אם אתה לא רוצה לקרוא, אתה לא חייב.<br><br>אפס.

הגיבו