עתיד הטלוויזיה

אז אילו תוכניות צפויות לנו בתקופה הקרובה בפריים טיים?

היפה והגאון (החנון)
קחו  כמה בחורות יפות, צוותו אותם עם כה חנונים עם בעיות חברתיות, תנו להם משימות בהתאם לאי כישוריהם (ליפות – משימות חוכמה, לחנונים – משימות חברתיות), העיפו בכל תוכנית את אחד הזוגות וקבלו תוכנית “ריאליטי” מגניבה.
אם המפיקים יישארו נאמנים לקונספט של התוכנית בחו”ל אנחנו הולכים להנות. מצד שני, בתור אחד שקיבל הזמנה להשתתף באודישנים כ”חנון” רק בגלל שיש לו אתר עם הסברים על קוביה הונגרית, אני יכול לתאר לעצמי אילו “חנונים” אנחנו הולכים לראות.

המרוץ למליון
כולנו רוצים לסייר בעולם, לראות מקומות חדשים, להתנסות בחוויות תרבותיות. אלו שייבחרו להשתתף ב”המרוץ למליון” יזכו לעשות את זה תוך שהם נאלצים להשלים משימות ולהגיע ראשונים לקו הסיום. אבל לא נורא, אנחנו נזכה לשבת מול המסך ולקנא באלו שמקבלים מההפקה כסף כדי לנסוע לחו”ל.
מאחר והמפיקה של התוכנית הזאת היא אותה אחת שהפיקה את הישרדות, אתם יכולים לתאר לעצמכם את רמת המעורבות של ההפקה בתכנית. אני מקווה בשבילה ובשבילנו שהיא למדה את הלקח.

האח הגדול
אם חשבתם שבהישרדות המתחרים לא צריכים להיות בעלי כישורים מדהימים, חכו שתראו את האח הגדול. מספר אנשים (שבד”כ נראים טוב) נכנסים לחיות ביחד בוילה מדהימה למספר חודשים. מדי פעם קהל הצופים בוחר להדיח מישהו. על סמך מה? רק אלוהים יודע.
מאחר וכבר נתקלנו בתוכנית מסוג זה בעבר בישראל (פרוייקט Y) אנחנו כבר יודעים למה לצפות. אני רק מקווה שגם בתוכנית הזאת יהיו כמה אנשים עם פה משוחרר ומוח גדול יותר מגרגיר אפונה, כדי שנזכה להנות גם משיחות מעניינות ולא רק מגופים נאים.

הפוליגרף
באופן כללי אני בן אדם שאומר אמת. אני לא זוכר את עצמי משקר באופן בוטה ואני לא חושב שאחרים ושבים שאני שקרן. ב”הפוליגרף” שואל המנחה את המתחרה שאלות נוקבות וקשות על חייו וכל שהמתחרה צריך לעשות הוא לענות בכנות… נשמע פשוט? אני לא הייתי מוכן להשתתף בתוכנית כזאת.
במקום שאתן ביקורת, אני פשוט אתן לכם לצפות באחד הקטעים היותר חושפניים מהתוכנית בחו”ל:
 

 
לסיכום: הולכת להיות לנו עוד עונה של שעשועונים ושל תוכניות ריאליטי… כל התכוניות האחרות נדחקות אל מחוץ לשעות צפיית השיא. חבל.

פוסטים קשורים

המיזם – דרושה עוד השקעה

המיזם - דרושה עוד השקעה

הרעיון מאחורי המיזם הוא דווקא נחמד. קחו יזמים והעמידו אותם בפני קהל "משקיעים" שלא באמת צריכים להוציא שקל מהכיס שלהם, אלא רק להחליט איזה מיזם שווה יותר ולתת לו 100,000 שקלים וירטואליים שאולי יהפכו לאמיתיים. הביצוע, לעומת זאת, קצת לוקה בחסר.

משחקי השף – דה-ווייס בגרסת הטעם

משחקי השף - דה-ווייס בגרסת הטעם

לא התפלאתי שרגע לפני שמשחקי השף עלתה לאוויר החליטו במאסטר שף להוסיף גם הם טעימה עיוורת. אבל לקשת אין יותר מדי ממה לחשוש. בשתי התוכניות הראשונות שלה משחקי השף נכשלת במקום הכי חשוב לתוכניות ריאליטי - לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים ועם השופטים.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

0 Comments

 1. ניני10 21 ביוני 2008
  הגב

  יש לך איזשהו רקע בטלויזיה…?
  הייתי מת לעבוד באחת ממחלקות התוכן השונות בערוצים <br>ואני מחפש כתובת לשלוח קו"ח<br>אשמח אם תשתף אותי אם יש לך כתובת שכזו:)<br>תודה.

 2. עכבר כחול מדבר 21 ביוני 2008
  הגב

  שעשועונים וריאליטי
  זה הולך להיות נורא..<br><br><br>והתוכנית הזאת עם השקרים מזעזעת.

 3. ביקורט 21 ביוני 2008
  הגב

  יש לי רקע בצפייה בטלוויזיה…
  אבל לא נראה לי שזה עוזר לך.

 4. ביקורט 21 ביוני 2008
  הגב

  מסכים איתך
  בנוגע לתוכנית עם השקרים, המקרה שמופיע בקטע שהראיתי הוא מקרה מאוד קיצוני בתוכנית (ראית שהמנחה אמר שהשאלות כאן עברו את הקו שלו והוא היה מבין אם המתחרה היתה מסרבת לענות).

 5. ניני10 21 ביוני 2008
  הגב

  אה אוקי…:)
  אז המשך צפייה מהנה:)))

הגיבו