כל הכוכבים נוסקים

קראתי המון פוסטים של אנשים המביעים את דעתם על כוכב נולד. רובם האשימו את העונה החמישית בבינוניות. הם טוענים שכל המתמודדים לא מספיק טובים ושהשירים שנבחרים לא מספיק חזקים ושהשופטים התחרפנו… טוב בחלק האחרון הם צודקים.
 
העונה הנוכחית לא מתאפיינת בבינוניות, אלא בתאימות רבה מדי. בעונות הקודמות היה הרבה יותר קל, היה מתמודד אחד שהתבלט מעל כל השאר ולמרות שהיו צופים שמשכו לכיוונים אחרים, תמיד ניתן היה לראות אותו בטבלאות המובילים. השנה אין פייבוריט אמיתי. לאחת יש קול יפה אבל היא ענקית מדי, האחר יוצר מעולה אבל נוטה להראות פרצוף מיוסר, השלישית ערביה ולכן יותר מדי שנויה במחלוקת ובכלל לכל מתמודד יש גם מינוסים בולטים בנוסף לפלוסים שהכניסו אותו לנבחרת.
 
אנחנו אוהבים כשהטלוויזיה מחליטה בשבילנו. כשאנחנו רואים סדרת דרמה, אנחנו רוצים לדעת בכל רגע מיהו הבחור הטוב שאנחנו צריכים להיות בעדו. כשאנחנו צופים בסדרת ריאליטי אנחנו אוהבים שאומרים לנו כמה כולם טובים וגם כמה אחד מהם הרבה הרבה יותר טוב מהאחרים. קשה לנו בכל צורה אחרת, אנחנו מתבלבלים.
 
השנה כשנגיע לגמר בכינרת, לא יהיה אכפת לנו מי השלישיה שתופיע שם. זה יכול להיות בועז מעודה באותה מידה שזה יכול להיות דניאל בן חיים. זו יכולה להיות מרינה מקסימיליאן בלומין (אוף, גם השם שלה ענקי) באותה מידה שזו יכולה להיות אליסה שפרגה. זה יכול להיות גמר של בנים בלבד באותה מידה שזה יכול להיות גמר מעורב. זה לא באמת משנה כי כולם מספיק טובים להיות שם. זה לא באמת משנה כי אף אחד לא מספיק טוב בשביל שיהיה “חייב” להיות שם.
 
אני פונה לחברה מההפקה בבקשה קטנה. בעונה הבאה תבחרו רק 3 אנשים טובים באמת, כדי שנדע את מי להריץ. עם כל הכבוד לחופש הבחירה הוא מבלבל מדי ואנחנו אוהבים להיות מצביעים פסיביים. תגידו לנו מי הכי טוב ותשקרו לנו שאנחנו אלה שבוחרים אותו, כך פועלת טלוויזיה במיטבה.

פוסטים קשורים

המיזם – דרושה עוד השקעה

המיזם - דרושה עוד השקעה

הרעיון מאחורי המיזם הוא דווקא נחמד. קחו יזמים והעמידו אותם בפני קהל "משקיעים" שלא באמת צריכים להוציא שקל מהכיס שלהם, אלא רק להחליט איזה מיזם שווה יותר ולתת לו 100,000 שקלים וירטואליים שאולי יהפכו לאמיתיים. הביצוע, לעומת זאת, קצת לוקה בחסר.

משחקי השף – דה-ווייס בגרסת הטעם

משחקי השף - דה-ווייס בגרסת הטעם

לא התפלאתי שרגע לפני שמשחקי השף עלתה לאוויר החליטו במאסטר שף להוסיף גם הם טעימה עיוורת. אבל לקשת אין יותר מדי ממה לחשוש. בשתי התוכניות הראשונות שלה משחקי השף נכשלת במקום הכי חשוב לתוכניות ריאליטי - לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים ועם השופטים.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

0 Comments

 1. smadarismadar 11 באוגוסט 2007
  הגב

  יש בזה משהו:)
  כמה שזכור לי הגמר לא בניצנים השנה

 2. ללא שם 11 באוגוסט 2007
  הגב

  חח אתה צודק
  אישית אנלא רואה את כל ה”כוכב-נולד-לרקוד” למיניהם…..<br>אבל אני מסכימה איתך.

 3. שני שטיינברג 11 באוגוסט 2007
  הגב

  מישהו אשכרה רואה את זה?

 4. ביקורט 11 באוגוסט 2007
  הגב

  צודקת, תוקן 🙂

 5. ביקורט 11 באוגוסט 2007
  הגב

  אני רואה…
  זו אחלה דרך להעביר ערב משעמם… (ויש לא מעט כאלה)..

 6. ביקורט 11 באוגוסט 2007
  הגב

  מתברר שכן 🙂

הגיבו