מרגול תעשי לי כוכב נולד

לקראת הקרב על הרייטינג בין רשת לקשת מוציאה כל אחת מהן את התותח הכבד שלה. קשת את הכוכב הנולד ורשת את הכוכבים המרקדים. בינתיים נראה שקשת מובילה, התוכנית שלה הופיעה על השער של מגזין פנאי פלוס השבוע, היא מתחילה לפני התוכנית של רשת, היא מופיעה בסוף השבוע כשלאנשים יש כוח לצפות ואם כל זה לא מספיק, הם מפגיזים אותנו ביומיים רצופים ללא הפסקה.

לעניינו, לא ראינו בכוכב נולד דברים חדשים. גם השנה יש את האודישנים המצחיקים, גם השנה מושכים צביקה והשופטים האחרים את המתמודדים להציג את הדברים הביזאריים ביותר שהם מסוגלים לעשות (where is jeff?) וגם השנה בוחרים אנשים ביזאריים לעשות משימות כדי למלא את זמן התוכנית (מה המצחיקנים בגרוש האלה היו קשורים?).

הדבר השונה הפעם היו דווקא השופטים החדשים. ביום שבו שמעתי שמרגול מצטרפת לצוות חיכיתי בקוצר רוח לראות אותה ולצחוק מפניני הלשון שלה והיא לא איכזבה בכלל. אם יש מישהי שמתאימה להיות שופטת בתוכנית הזו, זו מרגול. לגל אוחובסקי, לעומת זאת, יש כנראה מחסום אנרגיה גדול מימדים, אחרת קשה לי להבין מדוע אף ביצוע מרגש לא נגע בו. הוא נראה אדיש לכל זמר או זמרת שהצליחו לגעת בי (ובשופטים האחרים כנראה) אבל כשהגיע ערסית קטנה שלא יודעת לשיר, הוא פתאום החליט שמגיע לה צ`אנס כי היא יכולה להפטר מ”מניירות” שהיא סיגלה לעצמה.

לסיכום, למרות שבתחילת התוכנית הראשונה הם ניסו לחזור לפשטות שליוותה את העונה הראשונה, בתוכנית השנייה הם כבר חזרו ל”גרנדיוזיות” שאפיינה את התוכנית החל מהעונה השניה, וחבל.

7 בסולם הביקור”ט.

הערות קטנות:
– אחת שעברה נשמע כמעט כמו נינט
– אחד שעבר נשמע בדיוק (אבל בדיוק) כמו הראל מויאל
– הערסית שרה מזוויעה, התחננה שיעבירו אותה, האשימה את הצרידות שלה, אבל כשלא העבירו אותה, זה בגלל שהיא אתיופית… גזענות עצמית?
– להעיף את גל אוחובסקי לאלתר ולשים עוד מרגול במקומו.
– לא שידרו את האודישן שלי וזה כבר מחדל רציני.

פוסטים קשורים

המיזם – דרושה עוד השקעה

המיזם - דרושה עוד השקעה

הרעיון מאחורי המיזם הוא דווקא נחמד. קחו יזמים והעמידו אותם בפני קהל "משקיעים" שלא באמת צריכים להוציא שקל מהכיס שלהם, אלא רק להחליט איזה מיזם שווה יותר ולתת לו 100,000 שקלים וירטואליים שאולי יהפכו לאמיתיים. הביצוע, לעומת זאת, קצת לוקה בחסר.

משחקי השף – דה-ווייס בגרסת הטעם

משחקי השף - דה-ווייס בגרסת הטעם

לא התפלאתי שרגע לפני שמשחקי השף עלתה לאוויר החליטו במאסטר שף להוסיף גם הם טעימה עיוורת. אבל לקשת אין יותר מדי ממה לחשוש. בשתי התוכניות הראשונות שלה משחקי השף נכשלת במקום הכי חשוב לתוכניות ריאליטי - לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים ועם השופטים.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

6 Comments

 1. דמעות חמות 19 במאי 2006
  הגב

  לדעתי זה לא היה במקום
  שהם בחרו להראות את האכזבה הקשה של הבחורה האתיופית היא כעסה היא נפגעה והם שמו את זה לצחוק וללעג

 2. עכבר כחול מדבר 19 במאי 2006
  הגב

  תסלח לי שהתגובה
  לא קשורה לכוכב נולד (אני לא אוהב את כוכב נולד כי אה.. אני לא אוהב את כוכב נולד)<br>אבל יש לי שאלה לא קשורה..<br>מהו הרישיון ייחוס לא מסחרי שמופיע בצד הבלוג?

 3. ביקורט 19 במאי 2006
  הגב

  בין אם זה היה במקום ובין אם לא
  הצורה שבה היא הגיבה (צעקות, איומים וכו`) היא לא תגובה ראויה. היא ערסית והיא רגילה לקבל מה שהיא רוצה והפעם היא לא קיבלה את זה.

 4. ביקורט 19 במאי 2006
  הגב

  אני אכתוב על זה בקרוב רשומה בבלוג
  הבית. <br>בעקרון מדובר ברשיון של CREATIVE COMMONS שהם מהווים מעין חלופה למנגנון זכויות היוצרים הקיים כיום. באמצעות הרשיונות שלהם אני יכול להגדיר את רמת זכויות היוצרים שאני מעוניין לשמור עליה ולהגדיר מה אני מתיר או לא מתיר לעשות עם היצירות שלי.

 5. דמעות חמות 19 במאי 2006
  הגב

  ברור אבל עדיין
  כאב לי עליה , תבין זה בדיוק איך שניפצו חה את החלום,

 6. ביקורט 19 במאי 2006
  הגב

  עם כל הכבוד לחלום שלה
  אני הייתי שם באותו מצב וגם אני חיכיתי 8 שעות לאודישן רק כדי לא לעבור וכמוני יש עוד הרבה אנשים והם יודעים לקבל את זה שלפעמים הדרך אל החלום נחסמת וצריך לנסות ולהגיע אליו בדרך אחרת. השיטה הזאת של לקלל ולהאשים את כל העולם ואשתו זה פינוק גרידא.

הגיבו