הגריל – חיים שכאלה בתחפושת

מה מזכיר לכם הקול הבא?
חיים שכאלה הייתה תוכנית בה נלקח אומן או אדם ידוע ותוך כדי שיחה של אחד על אחד עם המראיין, הוזכרו לאומר אנשים וחפצים מעברו. בזמנה התוכנית נחשבה לאחת התוכניות האיכותיות ביותר, אך מאחר והיום איכות שווה בסביבות ה 1% רייטינג, היו צריכים להציג אותה באור אחר.
 
מה יותר מושך מלראות אומן אהוב ניצלה על האש?, מה יביא יותר רייטינג מאשר טאלנט שחבריו הטאלנטים אומרים לו את הכל בפנים?, מה מעניין יותר מלראות סלבריטי אוכל אותה מול כולם?, רק חבל שגריל לא סיפקה אף אחד מאלה.
 
התוכנית הייתה מצחיקה, בזה אין ספק. היו לה את הקטעים המתים שלה (שי אביבי, אביב גפן, רועי בר נתן) ואת הקטעים הטובים שלה (גיא מרוז, גורי אלפי), אבל הפרומואים הבטיחו לנו את רבקה מיכאלי משופדת על המנגל, ואת זה התוכנית לא קיימה. גם הניסיונות המועטים ללכת עד הסוף הותירו בנו טעם מתקתק של התחנפות במקום טעם אמיתי של בשר סלבריטי חרוך (מאחרת? זקנה? בחייכם, אתם מסוגלים ליותר).
 
כמו בחיים שכאלה, התוכנית התמקדה בהעלאת זיכרונות נוסטלגית ועקיצות קטנות פה ושם ולמרות שנהניתי לראות את פאנל החברים של רבקה דוקרים אחד את השני בשיפודי גומי, עדיין התאכזבתי מהתוכנית. אני קורא למפיקים לשנות את שם התוכנית כי גריל, לא היה כאן (אולי ביסלי גריל..).
 
בגלל שצחקתי – 7 בסולם הביקור”ט.

פוסטים קשורים

הכל הולך אבל לא רץ

הכל הולך אבל לא רץ

"הכל הולך" מצליחה ונופלת באותה נקודה - היא לא סומכת על השחקנים שלה שיסחבו על גבם את התוכנית. נכון, ברשת הביאו קליברים ידועים ומוצלחים שאמורים למשוך קהל, אבל במקום לתת להם לאלתר מציבים אותם בסיטואציות בלתי אפשריות.

פולישוק – עדיין בועטת

פולישוק - עדיין בועטת

בקשת החליטו לשחרר את הפרק הראשון של העונה השלישית של פולישוק ברשת לפני שהוא משודר בטלוויזיה. בעונות הקודמות כתבתי על פולישוק שהיא סאטירה במיטבה ואני שמח לציין שהפרק הראשון של העונה החדשה ממשיך את המסורת הזאת בגאווה.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

4 Comments

 1. קרןןןןןןןןןןןןן 8 במאי 2006
  הגב

  הרבה אמרו כמוך …

 2. בנתיים בעילום שם 8 במאי 2006
  הגב

  האמת …
  שאני ראיתי ומזה השתעממתי!!! המתנתי שגורי יעלה, וגם הוא טיפה אכזב..<br>אם אני לא טועה זה "העתקה" של תוכנית בארצות הברית…אני ראיתי משהו דומה ששיפדו את "פמלה אנדרסון" , רק הבדל קטן, שם באמת שיפדו אותה!!! <br><br>קיצר אני דיי מסכימה איתך, חוץ מהקטע על גיא מרוז …<br>

 3. ביקורט 8 במאי 2006
  הגב

  והרבה צדקו 🙂
  בכל מקרה, אני חושב שאני הייתי ראשון P-:

 4. ביקורט 8 במאי 2006
  הגב

  בתכלס
  היה מועדון בבריטניה (אם אני לא טועה) שנקרא “הרוסט” (the roast) שבו המשתתפים העמידו כל פעם אדם אחר על הבמה ושאר החברים ירדו עליו (אבל ברצינות, לא כמו ב”גריל”). אנשי טלוויזיה התלהבו מהרעיון והעלו אותו לטלוויזיה כפורמט שבו סלבריטיז יורדים על סלבריטיז אחרים. <br>וכן, באמריקה עושים את זה יותר טוב מאשר כאן… מפתיע?

הגיבו