ככה לא מתנהגים בהיכל התרבות

ככה כן מתנהגים
 
תוכניות לקט של סדרות קומיות בד”כ משעממות אותי עד מוות. אני מסתכל על הבדיחות שבפעם הראשונה הצחיקו אותי והמחשבה היחידה שעוברת לי בראש היא “נו, כבר ראינו את זה”. זו הסיבה שאני בד”כ לא צופה בתוכניות אלו וזו הסיבה שנדהמתי כאשר צפיתי בלקט של גורי אלפי ועדיין נקרעתי מצחוק.
 
אולי מכיוון שהתוכנית של גורי מתיימרת גם ללמד ולא רק להצחיק, אולי מכיוון שבניגוד לסדרות אחרות, בסדרה של גורי כן עברו מספיק תוכניות בשביל ליצור לקט טוב, אולי גורי הוא פשוט בדרן מוצלח מספיק כדי להצחיק גם בפעם השניה. בכל מקרה מצאתי את עצמי מרותק אליה כמו אל כל אחת ואחת התוכניות שהיו בסדרה זו.
 
גורי בחר בחוכמה כשקיצר את חלקי ה”דוקו” בתוכנית הלקט למינימום כי בראש ובראשונה הוא בדרן ורק אח”כ מנחה. עד כמה שזה מעניין ללמוד דברים חדשים בתוכנית שלו, אני לא צופה בה בגלל החינוך, בשביל זה יש לי ספרים (מעט, אבל יש).
 
לאחרונה נראה שרואים את גורי בכל מקום – בסרטים (בסימן ונוס), בתוכניות סאטירה (משחק מכור) ובתוכנית דוקו-קומית (ככה לא מתנהגים), ובצורה מסויימת זה לא נראה מספיק. הוא בדרן מוכשר ואני בטוח שכולנו נשמח לראות עוד ועוד פרוייקטים שלו. ולגורי אני רוצה לאמר – ככה כן מתנהגים. קבל 10 בסולם הביקור”ט.

  
הערות קטנות להיכל התרבות
 
תוכנית סיום העונה שלכם היתה מעולה, רק כמה דברים קטנים:
– מה המצב מותק? בפעם הבאה אל תשכחו את רננה, מגיע לה להופיע שם.
– אתם היכל התרבות, לא היכל הפוליטיקה. תשאירו לארץ נהדרת את הממשלה ותתעסקו במה ששייך לכם.
– תחזרו מהר.
 
 

פוסטים קשורים

הכל הולך אבל לא רץ

הכל הולך אבל לא רץ

"הכל הולך" מצליחה ונופלת באותה נקודה - היא לא סומכת על השחקנים שלה שיסחבו על גבם את התוכנית. נכון, ברשת הביאו קליברים ידועים ומוצלחים שאמורים למשוך קהל, אבל במקום לתת להם לאלתר מציבים אותם בסיטואציות בלתי אפשריות.

פולישוק – עדיין בועטת

פולישוק - עדיין בועטת

בקשת החליטו לשחרר את הפרק הראשון של העונה השלישית של פולישוק ברשת לפני שהוא משודר בטלוויזיה. בעונות הקודמות כתבתי על פולישוק שהיא סאטירה במיטבה ואני שמח לציין שהפרק הראשון של העונה החדשה ממשיך את המסורת הזאת בגאווה.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

4 Comments

 1. עכבר כחול מדבר 26 בדצמבר 2005
  הגב

  נכון נכון נכון!
  אוהב ת`בלוג הזה.<br>חג שמח!

 2. רז אפרים 26 בדצמבר 2005
  הגב

  הכל זז
  אני מבקש למחות על התופעה של השידורים השבוע .<br>כל השבוע היו שידורים חוזרים שזה זלזול באינטלגנציה של הצבורץ<br>אם אין לכם מה להראות תורידו את התוכנית שגם ככה לא ממריא.

 3. ביקורט 26 בדצמבר 2005
  הגב

  תודה רבה

 4. ביקורט 26 בדצמבר 2005
  הגב

  אני לא אגדיר את זה כזלזול
  לקטים יכולים להיות דבר מהנה אם עושים אותם כמו שצריך. תמיד כיף להזכר בחלקים היפים של התכוניות שאהבנו.<br>בנוגע לכמות שנחתה במפתיע (או שלא במפתיע) – בד"כ לקטים מופיעים אחרי כמות מסויימת של תוכניות או בסוף עונה. מאחר ורוב התוכניות החלקו ביחד גם הלקטים שלהם מגיעים ביחד. ויש בזה גם ייתרון, כך בשבוע הבא נוכל לראות תוכניות חדשות בכל אותן תוכניות שהשבוע היה בהן לקט.<br>ולסיום, אני שמח שהחלטת להביע את מחאתך דווקא בבלוג שלי, למרות שאני לא חושב שהוא המקום המתאים על מנת להגיע למקבלי ההחלטות בנושא. נסה לשלוח להם מייל.

הגיבו