האירוח התזזיתי של אברי

הדבר השנוא עלי ביותר בתוכניות אירוח הוא כאשר דוחסים יותר מדי אייטמים לתוכנית אחת. בתוכנית האירוח של אברי גלעד אתמול, ירדנה ארזי הופיעה בתור זמרת אורחת ולאחר מכן התיישבה להתראיין ולענות לשאלות שהוקלטו מראש ע"י אנשים שונים. לא היתה שאלה אחת שירדנה הצליחה להשיב עליה תשובה מלאה. בכל פעם נראה היה שיש לה עוד מה לומר כאשר אברי קטע אותה בפתאומיות עם מעבר לשאלה הבאה.
 
גם ראיונות אחרים באותה תוכנית טופלו בצורה דומה וניכר שזה נבע מלחץ זמן ומהטרדות חוזרות ונשנות באוזניה של אברי להגביר את הקצב. יכול להיות שהצורך להציג כל כך הרבה תכנים בזמן קצר יחסית (שעה) נובע מהיותה של התוכנית בפריים טיים והצורך שלה להתחרות עם תכנים מעניינים כמו "היום שהיה", אבל אני, אישית, הייתי מעדיף קצת פחות תכנים וקצת יותר זמן לכל תוכן ותוכן. כמו כן היה נחמד אם היציאות לפרסומות היו בין ראיון לראיון ולא תוך כדי.
 
אני מוצא את עצמי תוהה אם גם בימיו של יאיר לפיד זה היה ככה. אמנם לא הייתי צופה קבוע אבל בפעמים שצפיתי אני לא זוכר שחשתי לחץ כשצפיתי בראיונות שניהל. יכול להיות שזה נובע מאופן ההנחיה השונה, יאיר לפיד השרה על המרואיינים נוחות ושלווה בעוד התזזיתיות של אברי נוטה להלחיץ גם את המרואיין וגם את קהל הצופים. אני גם לא זוכר שהרגשתי את אותה תזזיתיות חסרת מנוח כשהוא הנחה את תוכנית הבוקר.
 
לסיכום: השילוב של אי הנוחות של אברי במקום החדש בלוח השידורים יחד עם הצורך הלא ברור של העורכים לדחוס תכנים ולא לתת להם את הזמן הראוי רק פוגעים בתוכנית. תשתפרו.

פוסטים קשורים

המופע של רדינק'ה ודבירבוש

המופע של רדינק'ה ודבירבוש

המופע של רד ודביר הוא לא הלייט נייט הטוב ביותר שראיתי אבל הוא טוב. הראיונות שם קצרים מדי ויותר מדי מוכווני קידום עצמי של המרואיינים. אבל מה שבאמת גורם לי לשוב ולראות את התוכנית פעם אחר פעם הם המערכונים בהתחלה והשירים בסוף.

אמבוש – אורב לחיך

אמבוש - אורב לחיך

אני אוהב תוכניות שנותנות לי הרגשה שהשקיעו מחשבה וזמן בלייצר אותן. שישבו וחשבו וצילמו וערכו ועשו הרבה בשביל שהתוצר יהיה משהו ששווה לי לראות. שטרחו והכינו מתיחה מורכבת החל מסיפור הרקע, דרך המתיחה עצמה וכלה בעריכה איכותית ואת כל אלו יש באמבוש.

עשרים וארבע שבע

כשערוץ 24 הכריז על כוונותיו להקים אולפן שקוף בנמל תל אביב ולשדר משם 24 שעות במשך 24 ימים רצופים, גיחכתי. הערוץ, שהתחיל כערוץ מוסיקה אמיתי ומעולה והיה ערוץ הרקע שלי כאשר לא היתה אף תוכנית אחרת שרציתי לראות באוויר (וכאשר לא היה ערוץ 20) התדרדר עם הזמן והמוזיקה ששודרה בו היתה פחות ופחות לטעמי. כאשר...

0 Comments

 1. הרווק1 6 בנובמבר 2009
  הגב

  אברי גלעד לא מתאים לתכנית במתכונתה <br>
  הנוכחית. <br><br>הוא היה נהדר בתוכנית הבוקר של ערוץ 10, והמעבר לערוץ 2 ובמיוחד לפריים טיים שלה לא עשה לו טוב. <br>יש הבדל בין להנחות שעשועון לבין תוכנית טוק שואו וחבל שהוא לא סירב לקחת את התוכנית. <br><br> <br>

 2. ביקורט 6 בנובמבר 2009
  הגב

  מסכים בהחלט <br>
  אגדיל ואומר שלדעתי הוא הכי פורח בהנחיית שעשועונים למיניהם. <br>

הגיבו