למי למי יש יותר כבוד

במהלך החופש הגדול הפך ערוץ 20 בהוט (זה שבעבר סיפק את ההתמכרות שלי לאח הגדול) לערוץ סרטים וסדרות לקיץ והחל לשדר מדי ערב ב 22:00 את "סטארגייט אטלנטיס", סדרה שזה זמן מה רציתי לראות ואף פעם לא מצאתי את הזמן.
 
העונה הראשונה והשניה של הסדרה שודרו ללא הפרעה. העונה השלישית החלה לקראת סוף הקיץ ובאמצע העונה כבר החלו לטפטף לצופים את העובדה שהערוץ עומד להיסגר ב1/9. חישוב פשוט גילה שאין סיכוי שהם יספיקו לשדר את כל העונה שלישית עד תום הזמן וכבר הכנתי את עצי למצוא דרך אחרת לראות את פרקי הסיום של העונה.
 
ב31/8, פתחתי כהרגלי את הטלוויזיה על מנת לצפות בפרק הנוכחי של סטארגייט. שיטוט מהיר בתוכניות הבאות הותיר אותי פעור פה. מאחר וזה היה היום האחרון לשידור בחרו בערוץ לעשות מרתון של כל הפרקים האחרונים של העונה. זה התחיל ב 22:00 ונגמר באזור 1:00 והיווה הנאה מושלמת.
 
זה לא שהפרקים היו טובים יותר מבדרך כלל, הם היו טובים כמו כל שאר העונה (אולי טיפה יותר). מה שתרם לחוויה שלי כצופה היתה הידיעה שיש שם מישהו שישב וחשב על כך שזה לא הוגן להפסיק עונה באמצע ושזה לא מכבד את הצופים. בניגוד למקרים אחרים בערוצים אחרים, הפעם מישהו באמת חשב על טובת הצופים וזה עשה את כל ההבדל.
 
אז מה הערוצים צריכים לעשות בשביל שנרגיש שהם מכבדים אותנו? לא הרבה:
 
1. לקבוע שעת שידור ולעמוד בה. לא לשנות אותה כל כמה שבועות ולא להחליט שהשבוע כן משדרים ושבוע הבא לא כי יש משחק או מכל סיבה אחרת.
 
2. לא להפסיק באמצע. התחלתם משהו, תמשיכו אותו עד הסוף. יכול להיות שזה לא מביא הרבה רייטינג, יכול להיות שבדיוק תכננתם לשים משהו אחרת באותה משבצת שידור בתאריך מסויים. זה לא משנה, תנו לאלו שכן צופים את הכבוד שבלהגיע לסיום.
 
3. לתת לנו תוכן איכותי. גם אם תהיו הכי קורקטיים בעולם, לא תשנו את שעות השידור ותסיימו את כל העונות של כל הסדרות השונות שייבאתם, זה לא יעזור לכם אם הן תהיינה סדרות כושלות. גם איכות מסמלת כבוד.

פוסטים קשורים

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

בעקבות הדיונים על דחיית החובות של הערוץ 10 והאפשרות הממשית לסגירתו צצו ברחבי הרשת עשרות פוסטים הטוענים ש"מוטב חדשות 10 בלי ערוץ 10 מאשר ערוץ 10 בלי חדשות 10". אני לא בא להגיד כאן שחברת החדשות של הערוץ לא חשובה, אבל היא לחלוטין לא בודדה במערכה.

קצרצרים על טלוויזיה

עקב חוסר זמן משווע נותרו אצלי מספר ביקורות ותהיות על תוכניות שונות שעלו לאחרונה ברשימת הפוסטים שלא פורסמו. אז איחדתי אותם לפוסט אחד של הערות קצרות על מספר תוכניות, חלקן ישנות מאוד וחלקן מאתמול. נראה אותך, שחקו אותה בגדול, לעוף על המליון וארץ נהדרת. תהנו :)

דרך השלט

לאחרונה אני לא מוצא בעצמי את הכוח לכתוב ביקורות על התוכניות השונות באופן שבו עשיתי זאת עד עכשיו. יש בי תחושה שאני חוזר על עצמי ושאין לי כבר על מה לכתוב. ואולי אלו התוכניות שחוזרות על עצמן, עוד שעשועון, עוד ריאליטי, עוד דוקו, וחידושים אין. זה לא שאין מה לראות בטלוויזיה וזה לא שאין לי מה לכתוב על...

0 Comments

 1. EliRaN76 11 בספטמבר 2009
  הגב

  כמעט ולא מצאתי עניין בערוץ הזה <br>
  חוץ מתוכנית 1 או 2. לדעתי זה לא היה פיצוי הולם לקיץ, נחכה שאח הגדול יתפוס שוב את מיקום הערוץ ואז נראה אם נקבל פיצוי הולם על מה שלוקחים (כסף) ולא נותנים בהתאם (שידורים, ותוכניות מעניינות באמת) עכשיו נחכה לראות את כל התוכן שהיה בערוץ ממלא שעות של שידורים חוזרים – על תוכניות מוזרות מאוד… פשוט אחח! <br>

 2. קרנ י ת 11 בספטמבר 2009
  הגב

  גם ביס לדעתי עמדו בכבוד בסיומי <br>
  שידורי הקיץ שלהם – בערוץ יס סטאר ריל – ערוץ הריאלטי (אני מעדיפה לראות בעיקר את המירוץ למיליון והישרדות..) והם עשו לקראת סוף הקיץ מרתון של סיום העונות ששידרו בקיץ בערוץ. <br>

 3. moriarty 11 בספטמבר 2009
  הגב

  קודם כל אתה צודק. <br>
  שנית, יש להוסיף שנמאס משידור של סדרות באופן לא רציף, כלומר פרק 20 ואחריו פרק 16 ואחריו פרק 33, בלי שום קשר. <br>

 4. ביקורט 11 בספטמבר 2009
  הגב

  אני מסכים איתך שהיו שם הרבה שעות <br>
  מתות. אבל הוא היה סביר. היו שם שתי סדרות מעניינות ואחת לכמה ימים סרט טוב. לא מספיק בשביל לרתק את הצופה אליו אבל כן מספיק בשביל לתבל את הקיץ בכמה רגעים של נחת. <br>

 5. ביקורט 11 בספטמבר 2009
  הגב

  אני ברוב המקרים מעדיף את הכבלים <br>
  אני יודע, אני בודד בדיעה הזאת… <br>בכל מקרה, כל הכבוד גם ליס סטאר ריל. <br><br>

הגיבו