נאור והאח הקטן

שבתי מ-3 ימי המילואים ה"מפרכים" שלי  עם החלטה מגובשת שלא לכתוב רק בשבתות. אני אשתדל לכתוב לפחות פעם אחת בשבוע אבל בזמן שנוח לי ובקירבה גדולה יותר לתוכנית שאני כותב עליה, ואם תנוח עלי הרוח אז אפילו טיפה יותר.
 
אז רגע לפני שאני חוזר לראות טלוויזיה בתור מכור קליני, הייתי רוצה להזמין את כל מי שלא מכיר לבלוג הריאליטי שלי – האח הקטן. שם אני כותב על הישרדות והאח הגדול בצורה קצת יותר עמוקה מהכתיבה שבבלוג הזה.
 
ועוד משהו קטן בהמשך לפוסט הקודם שלי על נאור ציון. הפרק הבא אמור להיות על "פרחות סמויות" ואודי מערוץ 10 ביקש שאקדם רעיון חדש שלהם שבו אתם שולחים את התמונה של החברה שלכם לנאור והוא יחזור אליכם ויגיד לכם אם היא פרחה סמויה או לא. 
קשה לי להחליט אם להתייחס אל זה כרעיון חביב או זול. מצד אחד זה להחליט משהו על אישה בהתבסס על תמונה שלה בלבד, אבל מצד שני ברור שזה הומוריסטי ולא רציני… לא יודע. תחליטו אתם.
 

פוסטים קשורים

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

בעקבות הדיונים על דחיית החובות של הערוץ 10 והאפשרות הממשית לסגירתו צצו ברחבי הרשת עשרות פוסטים הטוענים ש"מוטב חדשות 10 בלי ערוץ 10 מאשר ערוץ 10 בלי חדשות 10". אני לא בא להגיד כאן שחברת החדשות של הערוץ לא חשובה, אבל היא לחלוטין לא בודדה במערכה.

קצרצרים על טלוויזיה

עקב חוסר זמן משווע נותרו אצלי מספר ביקורות ותהיות על תוכניות שונות שעלו לאחרונה ברשימת הפוסטים שלא פורסמו. אז איחדתי אותם לפוסט אחד של הערות קצרות על מספר תוכניות, חלקן ישנות מאוד וחלקן מאתמול. נראה אותך, שחקו אותה בגדול, לעוף על המליון וארץ נהדרת. תהנו :)

למי למי יש יותר כבוד

במהלך החופש הגדול הפך ערוץ 20 בהוט (זה שבעבר סיפק את ההתמכרות שלי לאח הגדול) לערוץ סרטים וסדרות לקיץ והחל לשדר מדי ערב ב 22:00 את "סטארגייט אטלנטיס", סדרה שזה זמן מה רציתי לראות ואף פעם לא מצאתי את הזמן. העונה הראשונה והשניה של הסדרה שודרו ללא הפרעה. העונה השלישית החלה לקראת סוף הקיץ...

הגיבו