קוויקי לשבוע סוף

שבוע סוף סוף
סבבה? סבבה! בכל פעם שאני שומע את צמד המילים הזה העיניים שלי מתחילו למצמץ בעצבנות. שבוע סוף הצליחו ליצור את הדמות הכי מעצבנת בטלוויזיה אחרי יוסי בובליל, מה שגרם לכך שאנשים התחילו לחקות אותה. כאלה אנחנו, אם יש משהו שיותר מעצבן מאיתנו, אנחנו כבר נמצא דרך להיות כמוהו.

למרות הדמות הזאת, שבוע סוף מתפתחת והופכת לסאטירה סבירה. אם נסלח להם על הקטעים הטפשיים כמו הפריצה למחשבים, יודה-לוי-טא-טא ואחרים, אפשר לראות בכל תוכנית לפחות מערכון אחד עם הבלחה של עוקצנות אמיתית. ולמרות העתקת הרעיון של פאנל סלבס מוקצנים + מנחה רציונלי מארץ נהדרת, עדיין ניתן לראות שהכתיבה משתפרת עם הזמן ואולי עד סוף העונה הם יצליחו להגיע לרמה טובה פלוס.
(ערוץ 2, יום ו 21:00)

קוויקי
כמה סופרלטיבים כתבתי על קוויקי בגירסתו הראשונית. עוד כשהתוכנית היתה בתקופת הרצה הערכתי את הקלילות שבה לקחו היוצרים את נושא היחסים ואת היכולת שלהם להצחיק בצורה אגבית ולא מחייבת.

עכשיו, אחרי עונה שלמה בערוץ ביפ החליטו בקשץ שהתוכנית הוכיחה את עצמה והיא מתאימה גם לערוץ 2. לאחר צפיה בפרק הראשון ששודר אני שמח לדווח שהם לא איבדו את זה. התוכנית עדיין קלילה, כיפית ומהנה ואני יותר ממליץ לכולם לצפות בה.
(ערוץ 2, יום א
אחרי האח הגדול)

 

פוסטים קשורים

האורוויל

האורוויל

אחרי תקופה לא קצרה של יובש בסדרות מדע בדיוני בכלל וסדרות סטאר-טרק בפרט, נחתו עלינו שתיים במכה. האחת סדרת סטאר-טרק אמיתית (star-trek: discovery) שמתרחשת באותו עולם מוכר והשניה (the orville) לא קשורה למותג סטאר-טרק, נמצאת ביקום שונה לחלוטין ועדיין כשצופים בה אי אפשר להתעלם מהוייב הטרקי שמרגישים.

פולישוק – עדיין בועטת

פולישוק - עדיין בועטת

בקשת החליטו לשחרר את הפרק הראשון של העונה השלישית של פולישוק ברשת לפני שהוא משודר בטלוויזיה. בעונות הקודמות כתבתי על פולישוק שהיא סאטירה במיטבה ואני שמח לציין שהפרק הראשון של העונה החדשה ממשיך את המסורת הזאת בגאווה.

הזמן של הדוקטור

הזמן של הדוקטור

קל לשכוח ש"דוקטור הו" היא במקור תוכנית לילדים אבל אז מגיע פרק כמו "הזמן של הדוקטור" ומזכיר לנו. זה לא שהיה פרק רע, והוא דווקא היווה פרידה ראויה ממאט סמית', אבל דווקא מבחינת העלילה הוא היה מלא בכל כך הרבה בעיות וחוסר הגיון שצריך להיות ילד בשביל להתעלם מהם.

2 Comments

 1. Tali1912 22 בנובמבר 2008
  הגב

  סבבה,סבבה
  זאת שיפרי המעצבנת משתמשת בסבבה וכולם נסחפו אחריה, גם אינה התחילה להגיד סבבה וגם יוני.<br><br><br>

 2. ביקורט 22 בנובמבר 2008
  הגב

  אני דווקא דיברתי על "שבוע סוף"
  ולא על האח הגדול… לא שמתי לב ששפרה (המלכה) אומרת סבבה כל הזמן. כנראה שהיא לא אומרת את זה בתדירות גבוהה מדי.

הגיבו