השבוע אין ביקורט

עקב לימוד אינטנסיבי למבחן אני לוקח שבוע חופש מביקורות. להתראות בשבוע הבא.

פוסטים קשורים

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

בעקבות הדיונים על דחיית החובות של הערוץ 10 והאפשרות הממשית לסגירתו צצו ברחבי הרשת עשרות פוסטים הטוענים ש"מוטב חדשות 10 בלי ערוץ 10 מאשר ערוץ 10 בלי חדשות 10". אני לא בא להגיד כאן שחברת החדשות של הערוץ לא חשובה, אבל היא לחלוטין לא בודדה במערכה.

קצרצרים על טלוויזיה

עקב חוסר זמן משווע נותרו אצלי מספר ביקורות ותהיות על תוכניות שונות שעלו לאחרונה ברשימת הפוסטים שלא פורסמו. אז איחדתי אותם לפוסט אחד של הערות קצרות על מספר תוכניות, חלקן ישנות מאוד וחלקן מאתמול. נראה אותך, שחקו אותה בגדול, לעוף על המליון וארץ נהדרת. תהנו :)

למי למי יש יותר כבוד

במהלך החופש הגדול הפך ערוץ 20 בהוט (זה שבעבר סיפק את ההתמכרות שלי לאח הגדול) לערוץ סרטים וסדרות לקיץ והחל לשדר מדי ערב ב 22:00 את "סטארגייט אטלנטיס", סדרה שזה זמן מה רציתי לראות ואף פעם לא מצאתי את הזמן. העונה הראשונה והשניה של הסדרה שודרו ללא הפרעה. העונה השלישית החלה לקראת סוף הקיץ...

0 Comments

 1. moriarty 12 ביולי 2008
  הגב

  אני אכתוב ביקורת במקומך:
  הכל גרוע. תפסיקו לראות טלוויזיה. תקראו ספרים. במיוחד המשחק של אנדר, וספרים על שרלוק הולמס.<br>ויפה שעה אחת קודם.

 2. ביקורט 12 ביולי 2008
  הגב

  לא הכל גרוע
  יש תוכניות מעניינות שאפשר גם ללמוד מהן וגם להינות מהן.

 3. moriarty 12 ביולי 2008
  הגב

  בכלכלה מקובל המושג –
  עלות אלטרנטיבית, קרי – מה אפשר להשיג באותו זמן, כסף ומאמץ.<br><br>1. באותו זמן שאתה צופה בטלוויזיה אתה יכול ללמוד יותר ולהנות יותר מספר או ממחשב.<br>2. צפיה בתוכנית נחמדה (נדיר) עולה לך במחיר – אתה צריך בשביל זה לצפות בתוכניות לא נחמדות עד שהתוכנית הנחמדה עולה, לצפות בפרומואים, פירסומות, ובזבוז זמן גם בתוכניות עצמן (מישהו אמר יורם ארבל?).<br>3. המשחק של אנדר.<br>ויפה שעה אחת קודם.

הגיבו