שבוע חסר ביקורט

צר לי, אך עקב עומס רב ורצון לא מובן למעט זמן לישון, לא תהיה ביקורת השבוע. להתראות בשבוע הבא.

פוסטים קשורים

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

בעקבות הדיונים על דחיית החובות של הערוץ 10 והאפשרות הממשית לסגירתו צצו ברחבי הרשת עשרות פוסטים הטוענים ש"מוטב חדשות 10 בלי ערוץ 10 מאשר ערוץ 10 בלי חדשות 10". אני לא בא להגיד כאן שחברת החדשות של הערוץ לא חשובה, אבל היא לחלוטין לא בודדה במערכה.

קצרצרים על טלוויזיה

עקב חוסר זמן משווע נותרו אצלי מספר ביקורות ותהיות על תוכניות שונות שעלו לאחרונה ברשימת הפוסטים שלא פורסמו. אז איחדתי אותם לפוסט אחד של הערות קצרות על מספר תוכניות, חלקן ישנות מאוד וחלקן מאתמול. נראה אותך, שחקו אותה בגדול, לעוף על המליון וארץ נהדרת. תהנו :)

למי למי יש יותר כבוד

במהלך החופש הגדול הפך ערוץ 20 בהוט (זה שבעבר סיפק את ההתמכרות שלי לאח הגדול) לערוץ סרטים וסדרות לקיץ והחל לשדר מדי ערב ב 22:00 את "סטארגייט אטלנטיס", סדרה שזה זמן מה רציתי לראות ואף פעם לא מצאתי את הזמן. העונה הראשונה והשניה של הסדרה שודרו ללא הפרעה. העונה השלישית החלה לקראת סוף הקיץ...

0 Comments

 1. ע ל ו מ ה 8 בדצמבר 2007
  הגב

  לילה טוב ותודה על ההשקעה 🙂
  (לשבת בשלוש בבוקר – גם אם זה כי זה הזמן בו חזרת מבילוי ובעיקר אם זה הרגע בו נמאס לך להתגלגל במיטה עם המועקה וקיבלת החלטה שלא לכתוב ביקורט – מעיד כמה הבלוג הזה חשוב לך :-)).

 2. ביקורט 8 בדצמבר 2007
  הגב

  למען האמת
  ב 3 בבוקר הגעתי למסקנה שאני לא אצליח לסיין באותו יום את הממ”ן (מטלת מנחה) שאני צריך להגיש היום. בסוף סיימתי אותה אתמול בערב.

 3. lovely cat my ass 8 בדצמבר 2007
  הגב

  מה גם אתה מגיש ממ”נים?
  סיוט שלא נגמר הממ”נים האלה.<br>ובהצלחה.

הגיבו