קצת חופש

מה עושה בלוגר שכותב ביקורות טלוויזיה בשבוע שבו הוא היה כל כך עסוק, עד שלא הצליח לצפות ואפילו בבדל פרסומת? לוקח יום חופש.
 
אז תהנו משבוע אחד בלי לקרוא את השטויות שלי. אני מבטיח שבשבוע הבא תחזרו לסבול (עומדות להתחיל הרבה תוכניות חדשות אז בכלל יהיה כיף…. לי).

פוסטים קשורים

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

בעקבות הדיונים על דחיית החובות של הערוץ 10 והאפשרות הממשית לסגירתו צצו ברחבי הרשת עשרות פוסטים הטוענים ש"מוטב חדשות 10 בלי ערוץ 10 מאשר ערוץ 10 בלי חדשות 10". אני לא בא להגיד כאן שחברת החדשות של הערוץ לא חשובה, אבל היא לחלוטין לא בודדה במערכה.

קצרצרים על טלוויזיה

עקב חוסר זמן משווע נותרו אצלי מספר ביקורות ותהיות על תוכניות שונות שעלו לאחרונה ברשימת הפוסטים שלא פורסמו. אז איחדתי אותם לפוסט אחד של הערות קצרות על מספר תוכניות, חלקן ישנות מאוד וחלקן מאתמול. נראה אותך, שחקו אותה בגדול, לעוף על המליון וארץ נהדרת. תהנו :)

למי למי יש יותר כבוד

במהלך החופש הגדול הפך ערוץ 20 בהוט (זה שבעבר סיפק את ההתמכרות שלי לאח הגדול) לערוץ סרטים וסדרות לקיץ והחל לשדר מדי ערב ב 22:00 את "סטארגייט אטלנטיס", סדרה שזה זמן מה רציתי לראות ואף פעם לא מצאתי את הזמן. העונה הראשונה והשניה של הסדרה שודרו ללא הפרעה. העונה השלישית החלה לקראת סוף הקיץ...

0 Comments

 1. ע ל ו מ ה 5 במאי 2007
  הגב

  :-O
  חשבתי שאתה מתכוון שאתה לוקח, כראוי!! יום חופשה כדי לצפות בטלויזיה 😀

 2. ע ל ו מ ה 5 במאי 2007
  הגב

  תגיד… פתאום כשהרשומה קצרה ראיתי
  את ענן התגיות…<br><br>תהיתי אם לא כדאי להוסיף תגית לציון שאתה נותן לתוכניות, כך אפשר יהיה לראות בבת אחת את כל התוכניות שאתה אוהב או את כל התוכניות שאתה לא (או את כל התוכניות שקיבלו 3 או 6 או 7…). טוב, נו, זו רק התחלה של רעיון. נצל את יום החופשה כדי לראות אם אפשר לעשות איתו משהו 😉

 3. ביקורט 5 במאי 2007
  הגב

  הלוואי
  אני עושה היום עבודה של שני אנשים עד שהקולגה שלי לתפקיד יחזור מחו”ל. אם אני אקח יום חופש תפוז יתמוטט…. טוב בעצם לא, אבל אין כרגע מי שיחליף אותי בעבודה עד עוד מספר ימים. אם נשלב את זה עם העובדה שהחל מיום חמישי בערב אני עם 38 מעלות חום, אני לא יודע מה יקרה ביום א`.

 4. ביקורט 5 במאי 2007
  הגב

  זה רעיון נחמד אבל…
  הפסקתי לתת ציונים. הייתי שם תגית של “אהבתי” או “לא אהבתי” אבל לפעמים אני כותב על שתי תוכניות באותו פוסט ואם הדעה שלי לגביהן היא שונה זה יהיה מוזר…

הגיבו