הכל זז חוץ מדודו טופז

יש מספר דברים שעם ישראל אוהב יותר מכדורגל, ואף אחד מהם הוא לא דודו טופז. לכן ביום שבו שמעתי שהקהל בתוכנית של דודו יהיה מורכב מאוהדי בית”ר ירושלים, לא יכולתי שלא לפלוט גיחוך של שמחה לאיד.
 
אני תוהה אם דודו טופז תאר לעצמו את הבלאגן שיחגוג כשהחליט להזמין את אוהדי בית”ר ירושלים לאולפן. כבר בתחילת התוכנית היה ברור שהאוהדים חושבים שהם נמצאים במגרש כדורגל ודודו טופז ממש לא היה מרוצה מכך.
המשפטים “אתם לא מבינים?”, “כאן זה תוכנית טלוויזיה” ו “עד כאן” יחד עם איומים מצידו של דודו להשבית את התוכנית לאלתר הפכו את התוכנית לבדיחה לא מצחיקה (אבל בהחלט מגוחכת).
אני יכול מתאר לעצמי שכל הקהל הודרך שלא לצעוק, ואני מתאר לעצמי שדודו באמת האמין שזה מה שיקרה. אני יכול גם לתאר לעצמי שדודו שוגה באשליות (פרט שידוע זה מכבר, ולא רק בקשר לקהל של בית”ר).
 
הראיון עם גאידמק היה קטסטרופלי ובצורה מדהימה, הגורם לכך לא היה המראיין אלא דווקא המרואיין. גאידמק, איש אדיש למראה, הקפיד לענות תשובות קצרות ולא מעניינות. כאשר נשאל לגבי חבריו טען שאין לו חברים ושהוא לא מבין מה הפירוש של “להיות קרוב למישהו”. הדבר המעניין היחידי בראיון היו המבטים שדודו נתן לקהל בכל פעם שאלו הרעישו.
 
אפילו אמן הסטנד-אפ, שלרגע היה נדמה שיוכל להתמודד עם הקהל ה”לא נורמלי”, נכנע בסופו של דבר כאשר הם הרסו לו את בדיחת הסיום.
 
רק כאשר הוא יצא החוצה, הרחק מהקהל, חזר אל דודו חיוכו מדושן העונג והשמחה שבעבודה. כאשר הוא הבקיע כבר בנסיון הראשון, הוא שכח לחלוטין מכל כאב הראש שהיה לו בתחילת התוכנית והוא הצליח להמשיך את ההנחיה (הכמה דקות שנותרו) באותה רמה שבה הוא מנחה בד”כ.
 
אנקדוטות ראויות לציון
* הגיחוך של דודו טופז כאשר אחד האוהדים שהוזמן לבמה ניסה לקחת את המקרופון על מנת לבקש מהמאבטחים להכניס את 15 חבריו לאולפן. (אותו אוהד ניסה עוד כ 4 פעמים לקחת לדודו את המקרופון)
* דודו טופז שאל את האוהדים שאלות “תרבותיות” ולא ציפה לכך שחלק מהם באמת ידעו לענות.
* דודו טופז מבטיח לקהל לתרגם להם את השיחה עם ארקדי.
* דודו המתלהב מהבקעתו נראה כמו בן טיפשעשרה שנתנו לו להופיע בטלוויזיה.
 
לסיכום, רק מאחר ונהניתי מאוד לראות את דודו מתעצבן על הקהל, התוכנית מקבלת 7.8 בסולם הביקור”ט.

פוסטים קשורים

המופע של רדינק’ה ודבירבוש

המופע של רדינק'ה ודבירבוש

המופע של רד ודביר הוא לא הלייט נייט הטוב ביותר שראיתי אבל הוא טוב. הראיונות שם קצרים מדי ויותר מדי מוכווני קידום עצמי של המרואיינים. אבל מה שבאמת גורם לי לשוב ולראות את התוכנית פעם אחר פעם הם המערכונים בהתחלה והשירים בסוף.

אמבוש – אורב לחיך

אמבוש - אורב לחיך

אני אוהב תוכניות שנותנות לי הרגשה שהשקיעו מחשבה וזמן בלייצר אותן. שישבו וחשבו וצילמו וערכו ועשו הרבה בשביל שהתוצר יהיה משהו ששווה לי לראות. שטרחו והכינו מתיחה מורכבת החל מסיפור הרקע, דרך המתיחה עצמה וכלה בעריכה איכותית ואת כל אלו יש באמבוש.

האירוח התזזיתי של אברי

הדבר השנוא עלי ביותר בתוכניות אירוח הוא כאשר דוחסים יותר מדי אייטמים לתוכנית אחת. בתוכנית האירוח של אברי גלעד אתמול, ירדנה ארזי הופיעה בתור זמרת אורחת ולאחר מכן התיישבה להתראיין ולענות לשאלות שהוקלטו מראש ע"י אנשים שונים. לא היתה שאלה אחת שירדנה הצליחה להשיב עליה תשובה מלאה. בכל פעם נראה היה שיש...

0 Comments

 1. זה ממכר 13 בדצמבר 2005
  הגב

  יש לציין שזה היה מכור
  הוא עשה את התוכנית הזאת בשביל שארקדי ישלם על הניתוח של אותה גברת<br>שתהיה בריאה<br>אישית אני חושב שצריך לעזור<br>אבל מה שהם עשו בתוכנית היה מגעיל<br>הם רצו כולה את הכסף שלו שיממן את הניתוח ותקעו אותו במצב שהוא חייב להגיד כן<br>היה יותר טוב אם היו פונים אליו בטלפון במכתב אישי בלי להערב את התוכנית

 2. ללא שם 13 בדצמבר 2005
  הגב

  טופז מותק
  מתה עליו<br>הוא פשוט מקסים.<br>

 3. slke 13 בדצמבר 2005
  הגב

  דודו אחלה בן אדם
  יש לציין שהוא אחלה בן אדם והוא יודע לעזור לכולם ואוהב לעשות הכל מכל הלב הלוואי שירבו כמותו….<br>אחלה גבר…

 4. עכבר כחול מדבר 13 בדצמבר 2005
  הגב

  אהבתי את בלוגך.
  עשיתי מינוי.

 5. ענבאך 13 בדצמבר 2005
  הגב

  :S
  דודו טופז עושה לי בחילה נוראית, אני לא מסוגלת לראות אותו, בעיקר עם כל הקטעים המגעילים שהוא עשה לפני כמה שנים שהוא החליט לעשות שלום בין אנשים.

 6. אלת השמיים 13 בדצמבר 2005
  הגב

  חבל
  שלא ראיתי אתמול. בכל אופן תודה על הפרטים.

 7. pomike 13 בדצמבר 2005
  הגב

  דודו מלך
  דודו אחלה גבר הוא מביא למסך את מה שחסר לו מה שעמותה אחת לא הצליחה לעשות הוא עשה בחצי שעה ועוד נישאר לו עודף <br>הוא מלך הוא מה שצריך לטלוויזה ועל זה יעיד הריטיינג שלו <br><br>דודו טופז מלך

 8. פרפרית ה1 והיחידה 13 בדצמבר 2005
  הגב

  צחוקים
  מתה על האוהדים של ביתר

 9. ליז 13 בדצמבר 2005
  הגב

  אין כמו דודו
  התוכנית מצויינת מצחיקה וממש נעים לראות מה שקרה עם האוהדים זה היה צפוי דודו אתה מקסים תמשיך כך

 10. נעמי 13 בדצמבר 2005
  הגב

  הגיטריסטיט
  האם אפשר לבקש מהבחורה המסולסלת שמנגנת בגיטרה לעמוד<br>בצורה נשית ועם רגליים סגורות ? כשאני רואה אותה עומדת בצורה<br>הזאת זה ממש דוחה אותי ואני בטוחה שעוד הרבה נשים.<br>ממש דוחה.

 11. אתי לוי 13 בדצמבר 2005
  הגב

  כתובת למכתבים
  איך אפשר לשלוח אליכם מכתב לעזרה?<br>כתובת או מספר פקס.<br>תודה

 12. רעות 13 בדצמבר 2005
  הגב

  הכל זז עם דודו טופז
  רציתי לדעת איך אני יכולה להשיג את מספר הטלפון או את אימייל של התוכנית “הכל זז עם דודו טופז”<br>

 13. slke 13 בדצמבר 2005
  הגב

  צודק….
  זה נכון אבל זה חיים ומוות…

 14. ביקורט 13 בדצמבר 2005
  הגב

  למען האמת
  התוכנית נערכה עקב תרומה שארקדי תרם בעבר בתוכנית של דודו. אני מאמין שהתנאי לתרומה (שלא נאמר בשידור) היה שדודו טופז יעשה תוכנית המוקדשת כולה לבית ירושלים. בנוגע לתרומה הפעם, אני בטוח שגאידמק ידע מראש על ה”עסקה” המתממשת ובאה ושכל נושא ה”עסקה” היה מפוברק מראש בכדי להציג את ארקדי כתורם שהוא.<br>בניגוד למה שרבים חושבים, כמעט שום דבר בטלוויזיה הוא אקראי, אפילו חלק מהנפילות והשגיאות מתוכנות מראש (כמו העובדה שתכננו תוכנית קצרה יותר מהרגיל כי ידעו שדודו יאלץ להשתיק את הקהל לא מעט פעמים).

 15. ביקורט 13 בדצמבר 2005
  הגב

  תודה רבה 🙂

 16. ביקורט 13 בדצמבר 2005
  הגב

  אני אישית לא אוהב את צורת ההנחיה
  של דודו. אבל אני לא מחזיק נגדו את מה שקרה בעבר. אני לא יודע מה היה המצב הנפשי שלו אבל אני מניח שתוכנית פריים-טיים קבועה עם רייטינג גבוה ודרישה קבועה לעליה ברייטינג יכולים להוציא מכל אדם את הגרוע שבגרוע.

 17. ביקורט 13 בדצמבר 2005
  הגב

  בשמחה

 18. ביקורט 13 בדצמבר 2005
  הגב

  אני מרגיש שאני צריך להבהיר
  אני בסה”כ כתבתי ביקורת על התוכנית. אין לי שום קשר להפקה של התוכנית, למען האמת העבודה הנוכחית שלי אינה קשורה לטלוויזיה בשום צורה.

 19. רעות 13 בדצמבר 2005
  הגב

  מה המייל של הכל זז עם דודו טופז?
  בבקשה תענו ליייי זה ממש ממש דחוף

 20. בריקי 13 בדצמבר 2005
  הגב

  כתובת משרד
  שלום דודו,רציתי לדעת את כתובת ה משרד שלך

 21. ביקורט 13 בדצמבר 2005
  הגב

  אני לא יודע מהיכן כולם מקבלים את
  הרושם שיש לי קשר לדודו טופז. אין לי קשר אליו, אין לי קשר למשרד שלו, אין לי קשר ישיר לטלוויזיה בכלל. אני כותב ביקורות ותו לא.

 22. מירי 13 בדצמבר 2005
  הגב

  כתובת משרדו של דודו טופז
  אני רוצה לשלוח מכתב לדודו טופז,האם מישהו יודע את כתובת המשרד שלו?

 23. תהילה מכבי 13 בדצמבר 2005
  הגב

  להגשים מישאלה לבת דודה שלי
  דודו טופז יש ליבקשה די גדולה ואם אתה לו יכול אני אבין יש לי בת דודה ושמה מורן אני אוהבת אותה הכיבעולם כי היא עוזרת לי מצחיקה אותי כשאני עצובה אנחנו מספרות אחת לשנייה הכל ולפני שבוא הייתה לה בת מיצבה ויום לפנייה היתה לי אז חשבתי וחשבתי איזה מתנהלהביא לה ואני רציתי את המתנה הכי טובה וצץ לי רעיון להביא אליה את לירז צרכי היא מעריצה הכי גדולה שלה כל חדרה תמונות של לירז ולא רק זה גם לבובות שלה היא קוראת לירז מיטל לירזי ויש לה את הדיסק שירים של -ירז אזרציתי לבקש שתבוא לבית שלה עם לירז צרכי טלפון שלי 08-9402847 אני העשה הכל כדי שהיא תבוא לביתה תודה ולהיתראות

הגיבו