השמלה שלך מכוערת – טלנובלה בע”מ

ביקרתי באירוע הגדול של הקרנת פרק הסיום של טלנובלה בע”מ. ראיתי כמה דברים שאחרים לא ראו.
 
הרומן שלי עם טלנובלה בע”מ התחיל דווקא באמצע הטלנובלה. לאחר משחק החיים אמרתי שאני לא אתן לעצמי להתמכר שוב לטלנובלה בטלוויזיה. אז אמרתי. הצלחתי להחזיק מעמד חצי טלנובלה אבל אז השותפה שלי שהיתה מכורה בעצמה, הצליחה לשכנע אותי לראות פרק אחד. מכאן והלאה הייתי מכור. מצד אחד שותפה מכורה, מצד אחר אני עובד באתר שמארח את האתר הרשמי של הטלנובלה והאחראית עליו מפזרת ספויילרים לכל כיוון….. אני הוכרעתי.
 
עקב מקום עבודתי הצלחתי לשים את ידי על כרטיס למתחם הVIP של האירוע. לא היה לי מושג מה זה מתחם הVIP אבל זה היה חייב להיות טוב יותר מהמתחם הרגיל. הגעתי לאמפי-פארק בראשון לציון כדי לגלות אזור ענק מלא דשא, במה גדול ובאמצע איזור קטן עם כיסאות מולא הבמה לרשומים בלבד.
“זה ככל הנראה מתחם הVIP” חשבתי “נראה מעט מצוקמק". כאשר הצגתי את הכרטיס, השומר אמר לי שהכרטיס שלי הוא לא לשם, אלא למאחורי הקלעים לאיזור העיתונאים.
 
ניגשתי בחשש אל מאחורי הבמה שם עמד שומר נוסף. לאחר שהצגתי את הכרטיס הוא שאל מאיפה אני. "מתפוז" עניתי. "עיתונאי מתפוז?" הוא הקשה. באותו רגע גלגלי המוח שלי שבד"כ מוצאים את עצמם חלודים במצב כזה, עבדו המרץ - "כן" עניתי. והופ, הכרטיס נקרע וצמיד כחול הוצמד לו לידי הימנית. נכנסתי פנימה.
 
בפנים חיכו כיסאות רבים ונוחים מסביב לשולחנות. מכונות פופקורן וברד היו מונחים על שולחן צדדי כמו גם בייגלה, קרקרים ומגוון מטבלים. על שולחן נוסף היו חומרים להכנת קפה ומיכל מים מינרליים. עקב הדיאטה שלי הסתפקתי בהרבה כוסות מים, 2 בייגלה וקרקר אחד.
מאחר והיינו מאחורי הקלעים, הייתה לנו זווית צידית למתרחש על הבמה, ואת המסך הענק לא ראינו בכלל. גם על זה הם חשבו והביאו שני מסכים קטנים יותר עליהם ראינו את כל מה שהוקרן.
 
השלב הבא היה צפיה מיואשת בקליפים שונים מהטלנובלה שהוקרנו שוב ושוב עד לרגע תחילת הטקס. בדיוק כאשר נמאס לי לצפות באופק שרה בצרפתית עלו הדס מורנו ואורי אומנותי  (שמעתה אתייחס אליהם כעלמה וניב) על הבמה והתחילו את הטקס. מאחר ואף טקס לא יכול להתחיל בלי פשלה, המיקרופון של עלמה לא עבד.
 
לאחר כמה מילים חסרות משמעות ולפני הקרנת פרק 119 עלו לבמה להקת הבית של שוס, הלו הם להקת פארנויה. הם ביצעו שיר לא מוכר שנראה לי שקוראים לו "רק שתהיי שלי". ולאחר מכן הם ביצעו את השיר שכבר הופיע בטלנובלה "זה יום שמח". היה מאוד מהנה לראות את הפנים שלהם על המסך ואת הישבנים שלהם (במיוחד שלהן) כשהסתכלתי על הבמה. ו.. הסתכלתי רוב הזמן על הבמה.
תוך כדי השירים נכנסו למתחם הVIP 3 נכים בכסאות גלגלים. האזור לא ממש היה מותאם לנכים ולכן ראו שהם התאמצו מאוד על מנת לנוע.
לאחר השירים של הלהקה ולפני הקרנת פרק 119 בחרה עלמה לדרוש מהקהל שיצעקו ביחד "אורי אומנותי תעשה לי ילד". הקהל שיתף פעולה וניב נראה נבוך לרגע.
 
לאחר מכן החלה ההקרנה של פרק 119. לקראת סוף הפרק נכנסה למתחם לימוזינה לבנה (מספר רישוי 9695257) ומאחר ולא היה מספיק מקום נאלצו לדחוף חלק מהשולחנות ולהזיז חלק מהעיתונאים ובני משפחותיהם.
ליד הלימוזינה עמד לו רז מאירמן (או מאיר מנרז) וחיכה כביכול לראיין את היוצאים מהלימוזינה. היה נחמד לראות איך חלק מהסטארי נכנסו ללימוזינה באותו רגע רק על מנת שייראה כאילו הם יצאו ממנה.
הכוכבים יצאו בסדר הבא: אבי, קייזרמן (שדפק תספורת), פילאר, גרשון ומירי, אודי ואפרת, שרית (שטענה שהיא גנבה בקבוק מהלימוזינה) ובטי, שירה ושון ולבסוף שלישיית כפיר, רננה, דנה. אין ספק שזה היה הכי קרוב שאי פעם עמדתי ליעל בר זוהר.
 
לאחר מכן הקרינו פספוסים מאוד לא מצחיקים (למרות שהם הבטיחו שנקרע מצחוק). לאחר מכן הקליפ שתפוז הכינו (שמשום מה שודר באיכות גרועה). ולבסוף הגיע הרגע - שידור הפרק האחרון של הטלנובלה.
אני לא אספיילר ורק אגיד שלדעתי זה היה יותר מדי צפוי. כמו כן הכותרת קשורה איכשהו לפרק.
אה כן... ומשום מה באמצע הפרק, הלימוזינה התחילה לצפצף במשך כרבע שעה... לא מובן.
 
בסוף הפרק על רז מאירמן לבמה והזמין את כל הכוכבים אחד אחד על מנת להעניק להם פרסים (הדרדסית של הטלנובלה לכפיר, האבא של הטלנובלה לגרשון וכו).
בסוף האירוע עלו “הנרי וניקה” לשיר את השיר של טלנובלה בע”מ ועוד איזה שיר באנגלית.
היו זיקוקים (מהמקום בו ישבי יכולתי לראות שהזיקוק האחרון התפוצץ קרוב מאוד לפני הקרקע… אני מקווה שאף אחד לא נפגע שם).
 
חיכיתי שהקהל יתפזר אבל זה לא קרה. במקום זה ברגע שהשערים נפתחו והלימוזינה התחילה לצאת, כולם התנפלו עליה. הדבר המצחיק הוא שלא ראיתי שהכוכבים נכנסו אליה בחזרה (יש סיכוי שהם עשו את זה כשלא הסתכלתי, אבל אני בספק שהם היו נכנסים בלי שעדר עיתונאים היה מתנפל עליהם ואם זה היה קורה הייתי שם לב). כך שהקהל חסם במשך רבע שעה את הדרך ללימוזינה ריקה או לפחות ריקה מכוכבים.
 
האירוע הסתיים ואני הלכתי הביתה, עייף, מנוזל (אלרגיות) אך מרוצה. אני יודע מה קורה בסוף טלנובלה בע”מ וחלקכם לאאאאאא…
 
דרגו אותי באינדקס הבלוגים

פוסטים קשורים

בשורות טובות

בשורות טובות

שד מהגהנום ומלאך מגן עדן מנסים לעצור את סוף העולם ועל הדרך כנראה מצליחים להאט את הזמן כי זה הרגיש ארווווווך ועם יותר מדי נקודות שמאפשרות ניטפיקינג.

הקריסטל האפל

הקריסטל האפל

אז ראיתי את "the dark crystal" בנטפליקס. לקח לי כמעט פרק שלם להתרגל לעובדה שמדובר בבובות עם מגוון מוגבל של הבעות פנים. אבל גם אחרי שהתרגלתי עדיין, למרות שצפיתי בכל 10 הפרקים, לא הצלחתי להתחבר לכל המכלול שנוצר. אני לא אומר שלא נהניתי, אבל היה לי קשה לסספנד כמה מהבעיות שאפרט עליהן בהמשך. הפוסט מכיל ספוילרים, ראו הוזהרתם.

על קיילונים וביולוגים (האורוויל 2X09)

על קיילונים וביולוגים (האורוויל 2X09)

רק אני הרגשתי שהפרק הזה זלזל בנו כצופים? היו בו כל כך הרבה דברים שלא הסתדרו והיו חסרי הגיון או שנראה כאילו לא חשבו עליהם עד הסוף. אין לי בעיה לסספנד כמה דברים שלא מסתדרים פה ושם אבל לא כשכמעט הכל לא הגיוני.

0 Comments

 1. Seidman 26 באוגוסט 2005
  הגב

  טוב, זה נקרא לבזבז את הזמן יופי
  תודיע לי בפעם הבאה שאתה נוסע ולי יש איזה שיעור באלקטרוסטטיקה, אולי אני באמת עדיף ללכת איתך.<br><br>עזוב, אני מעדיף כדור בראש.

 2. מתן החמוד 26 באוגוסט 2005
  הגב

  חחחחחחחחח
  הערות:<br>הסתפקטי??? לא כותבים הסתפקתי*<br>קיצר שגיאת כתיב =)<br>ועכשיו לנושא<br>איך אתה רואה את הזוועה הזו?!!!!!!!!!!!!!!!1<br>לא ראיתי ואני לא אראה!!<br>אח שלי רואה את זה<br>והוא גם היה בראשל"צ בהופעה ההיא אתמול<br>חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח<br>והוא חזר גם ב-12 בלילה<br>כנראה כתבת ת`רשומה ישר שחזרת<br>סבבה לך.<br>אני ידוע מה קרה שמה =/ קראתי ספוולירים למרות שאני לא מבין כלום! כי אני לא רואה את הסדרה, וגם הייתי בצאט של טלנובלה בעמ" וגילתי להם ספוולירים<br>אוי איזה רע אני ;P<br>חחחחחחח כמעט אכלו אותי שמה!!!!!!!!!!!11<br>שבת קסומה<br>מתןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

 3. SpinZ 26 באוגוסט 2005
  הגב

  מקווה שנהנית
  ניצול כוחותיך לכרטיס VIP? אני מתחיל להתרשם…

 4. פגעסוס 26 באוגוסט 2005
  הגב

  מה פתאום לבזבז את הזמן?
  נהניתי מכל שניה של הפרקים. רק חבל שלא ראיתי אותם על המסך הענק.

 5. פגעסוס 26 באוגוסט 2005
  הגב

  אני מודה לך על ההגהה שאתה מבצע
  לכל רשומה שלי, אבל אני אודה לך אף יותר אם תפסיק!<br>וכל הקטע של הספויילרים, לא מוסיף לך כבוד.

 6. idodo cohen 26 באוגוסט 2005
  הגב

  כמה הערות כתיב אלייך, מתן
  לא “רואה את”, כי אם “צופה ב”.<br>לא "תרשומה" אלא "את הרשומה".<br>לא מתן, לא "שחזרת", ההגהה הנכונה היא "כשחזרת".<br>"אני ידוע מה קרה", ביטוי חדש? נדמה לי שיותר נכון להגיד "יודע", גם אתה חושב?<br>ספוולירים, גם המילה הזו לא מוכרת לי. למיטב ידיעתי מתן, ספויילרים.<br>לא צאט, כי צט/ צ`אט. לא טיפוסי לפקצה כמוך לעשות שגיאות של סבתא.<br>"שמה"? עוד המצאה מבית מתן? כנראה התכוונת ל"שם".<br><br>מה תגיד על זה?<br>בטח לא "חחחחחחחחJ תודה".<br><br>E.D 🙂

 7. SpinZ 26 באוגוסט 2005
  הגב

  |שף|:-D

הגיבו