מגדלים באוויר – הקרנת בכורה

הוזמנתי לאירוע נוסף של ערוץ 10 – ההשקה של הדרמה החדשה "מגדלים באוויר" שתעלה ביום שני (לא ברור מהפרומואים אם מדובר בשני הקרוב או שני שלאחריו) למרקע. האירוע היה חביב ביותר וכלל מלבד ההקרנה גם קייטרינג נהדר עם קישים קטנים, בראוניס ממכרים וחטיפי טונה שהייתי מת לקבל את המתכון שלהם. האירוע התחיל בשעה של מינגלינג שרובו ככולו נוצל לנשנושים ומיד לאחר מכן החלה ההקרנה.
 
כבר בפרק הראשון נחשפנו לסיפורי העלילה המרכזיים שסובבים סביב משפחה אחת ובה אב, אם ו3 אחיות. סיפור אחד סובב סביב אובדן הכשרון שהגדיר את אחת האחיות וכיצד היא (לא) מתמודדת עם זה. סיפור אחר מסתובב סביב מחלה קשה של אחד מבני המשפחה והסתרתה מעיני הקרובים אליו ביותר. סיפור נוסף מסתובב סביב פרידה של אישה ובעל שיש להם ילדה קטנה. ויש עוד סיפורים שרק התחילו ועדיין אי אפשר לדעת לאן הם יתפתחו.
 
כל אחד יוכל למצוא אחות להזדהות איתה. האחת היא הבכורה הכשרונית זו שתמיד מדברים עליה כמי שהצליחה בחיים והלחץ שלה כשמתברר שהיא לא יכולה להספק את הסחורה. אחות אחרת היא ילדת הסנדביץ שתמיד היתה שם ותמיד עשתה את כל מה שצריך אבל מרגישה שלא באמת מעריכים את זה. האחות השלישית היא הצעירה שעדיין גרה עם ההורים ושתמיד מנסה לעשות את הדבר הנכון מה שלא תמיד פועל לטובתה.
 
השחקניות הראשיות היו מאוד אמינות, מה שאני לא יכול להגיד על חלק מהשחקנים, אני מקווה שהם ישתפרו בהמשך. הסיפור עצמו התחיל בצורה מעניינת אם כי במהלך ההקרנה היתה לי תחושה שהסיפור מתפתח לאט מדי ושחסר קצת פלפל. בדיעבד, כשרואים כמה עלילות שונות נפתחו כבר בפרק הראשון, זו כנראה תחושה מוטעית. חשוב לציין שאני, אישית, לא בן אדם של דרמה ואני יכול לספור על אצבע אחת את סדרות הדרמה שהצלחתי לעקוב אחריהן מתחילתן ועד סופן, אבל אני מאמין שלחובבי הדרמה הסדרה הזאת תהיה ממתק. 
 
לסיכום: נהניתי מהפרק הראשון למרות האיטיות שלו, ואני די בטוח שאראה לפחות חלק מהפרקים הבאים. ראוי לציין שעד היום לא נתקלתי בסדרה בהשתתפות טלי שרון שלא היתה מוצלחת.

פוסטים קשורים

האורוויל

האורוויל

אחרי תקופה לא קצרה של יובש בסדרות מדע בדיוני בכלל וסדרות סטאר-טרק בפרט, נחתו עלינו שתיים במכה. האחת סדרת סטאר-טרק אמיתית (star-trek: discovery) שמתרחשת באותו עולם מוכר והשניה (the orville) לא קשורה למותג סטאר-טרק, נמצאת ביקום שונה לחלוטין ועדיין כשצופים בה אי אפשר להתעלם מהוייב הטרקי שמרגישים.

הזמן של הדוקטור

הזמן של הדוקטור

קל לשכוח ש"דוקטור הו" היא במקור תוכנית לילדים אבל אז מגיע פרק כמו "הזמן של הדוקטור" ומזכיר לנו. זה לא שהיה פרק רע, והוא דווקא היווה פרידה ראויה ממאט סמית', אבל דווקא מבחינת העלילה הוא היה מלא בכל כך הרבה בעיות וחוסר הגיון שצריך להיות ילד בשביל להתעלם מהם.

מרלין

מרלין

השבוע שודר הפרק האחרון של "מרלין" סדרה שהציגה את הקוסם הידוע מהאגדות של המלך ארתור, כאדם צעיר שרק לומד להשתמש בכוחותיו ושנאלץ להסתיר אותם עקב חוקיו של המלך אות'ר (אביו של ארתור). "מרלין" לא היתה כוס התה של רבים מבין חברי חובבי סדרות הפנטזיה. הם טענו שהיא ילדותית מדי, שקו העלילה המרכזי שלה הוא...

0 Comments

 1. ללא שם 13 באוקטובר 2009
  הגב

  אדוה בולה משחקת נהדר <br>
  מאוד התרשמתי מהסדרה. שלוש השחקניות הראשיות שחקו מעולה. במיוחד אדוה בולה. שחקנית מוכשרת ויפה שעד עכשיו צופי הטלויזיה לא נחשפו לה. <br>

 2. ללא שם 13 באוקטובר 2009
  הגב

  אדוה בולה משחקת נהדר <br>
  מאוד התרשמתי מהסדרה. שלוש השחקניות הראשיות שחקו מעולה. במיוחד אדוה בולה. שחקנית מוכשרת ויפה שעד עכשיו צופי הטלויזיה לא נחשפו לה. <br>

הגיבו