דרך השלט

לאחרונה אני לא מוצא בעצמי את הכוח לכתוב ביקורות על התוכניות השונות באופן שבו עשיתי זאת עד עכשיו. יש בי תחושה שאני חוזר על עצמי ושאין לי כבר על מה לכתוב. ואולי אלו התוכניות שחוזרות על עצמן, עוד שעשועון, עוד ריאליטי, עוד דוקו, וחידושים אין.
זה לא שאין מה לראות בטלוויזיה וזה לא שאין לי מה לכתוב על מה שאני רואה. המחשבות מתרוצצות ללא הפסקה אבל הן שונות, פחות ביקורתיות ויותר הגותיות, פחות כלליות ויותר ספציפיות. הן לא כל כך תואמות את הקו של הבלוג כפי שכתבתי אותו עד עתה, ולכן נמנעתי מלכתוב אותן.
 
החלטתי שהגיע הזמן שהבלוג ישנה את פניו ושינוי שם הבלוג מסמל את הכיוון החדש שלו. בעיקר מחשבות על הצפייה בטלוויזיה ומחשבות שעולו בעקבות הצפיה בטלוויזיה. זה אל אומר שלא תהיינה ביקורות, אני לא מוותר על זה (וכבר יש לי אחת חדשה בקנה) אבל גם הן תעסוקנה יותר במה שקורה בפרקים ספציפיים ולא בהכרח בתוכניות בכללותן. המטרה היא לעסוק יותר בתוכן עצמו ובפחות בקונספט הכללי ואני מקווה שאוכל להתמיד בכך.
 
“דרך השלט” היא הצורה בה אני חי את עולם הטלוויזיה, ואני מקווה שאני אצליח להעביר את זה גם אליכם.

פוסטים קשורים

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

בעקבות הדיונים על דחיית החובות של הערוץ 10 והאפשרות הממשית לסגירתו צצו ברחבי הרשת עשרות פוסטים הטוענים ש"מוטב חדשות 10 בלי ערוץ 10 מאשר ערוץ 10 בלי חדשות 10". אני לא בא להגיד כאן שחברת החדשות של הערוץ לא חשובה, אבל היא לחלוטין לא בודדה במערכה.

קצרצרים על טלוויזיה

עקב חוסר זמן משווע נותרו אצלי מספר ביקורות ותהיות על תוכניות שונות שעלו לאחרונה ברשימת הפוסטים שלא פורסמו. אז איחדתי אותם לפוסט אחד של הערות קצרות על מספר תוכניות, חלקן ישנות מאוד וחלקן מאתמול. נראה אותך, שחקו אותה בגדול, לעוף על המליון וארץ נהדרת. תהנו :)

למי למי יש יותר כבוד

במהלך החופש הגדול הפך ערוץ 20 בהוט (זה שבעבר סיפק את ההתמכרות שלי לאח הגדול) לערוץ סרטים וסדרות לקיץ והחל לשדר מדי ערב ב 22:00 את "סטארגייט אטלנטיס", סדרה שזה זמן מה רציתי לראות ואף פעם לא מצאתי את הזמן. העונה הראשונה והשניה של הסדרה שודרו ללא הפרעה. העונה השלישית החלה לקראת סוף הקיץ...

0 Comments

 1. moriarty 6 בספטמבר 2009
  הגב

  אין מה לראות. <br>

 2. ביקורט 6 בספטמבר 2009
  הגב

  בוודאי שיש מה לראות <br>
  לא תמיד בערוצים המרכזיים ולא תמיד בפריים טיים, אבל תמיד יש מה לראות. <br>

הגיבו