Are you talking to me? – מפגש עם נאור ציון

אחרי שפספסתי את המפגשים הקודמים עם נאור ציון, לא יכולתי להרשות לעצמי לפספס גם את המפגש הנוכחי. “סדנת אומן מיוחדת על מאפיה ומערבונים”, כך הציגו את האירוע בפנינו. בפועל זה היה נאור ציון שדיבר על אהבתו למערבונים של סרג`יו ליאונה, ועל חיבתו לגיבור קומיקס איטלקי ששכחתי את שמו וכל זה מתקשר באופן ישיר לפרק האחרון לעונה והכי טוב שראיתי מזה הרבה זמן.
 
אז ראשית כל, רישמו לעצמכם – יום שלישי 5 במאי בערוץ 10 אחרי החדשות – אל תפספסו. אני יכול בלב שלם להגיד שזה אחד הפרקים היותר טובים שראיתי בסדרת טלוויזיה ולא רק בסדרות קומיות. לאורך כל ההקרנה הייתי צמוד לכיסא כשעיני בוהות במסך על מנת לא לפספס אף פרט. ניכר שהושקעה מחשבה בכל פרט ופרט בפרק – במוזיקה, בצילומים, בתסריט ובמה לא.
 
אז נכון שלא הכל היה מושלם והיו פה ושם בדיחות שהתפספסו, מחוות לסרטים/סדרות שלא יהיו ברורות לכולם ואולי גם קצת הגזמה במחווה לסרטי המערבונים על חשבון המציאותיות של הפרק, אבל כל אלו מתגמדים לעומת חוויית הצפיה המלאה.
 
מעבר להנאה מהפרק עצמו, היה מענג לשמוע את נאור מתאר את העבודה וההשקעה שלו עצמו, החלק מצילומים שערך לבד בשל חוסר תקציב, המשך בבעיות הפקה לא מתוכננות כמו אולם שמחות צמוד שהשמיע מוזיקה בקולי קולות וכמעט הרס את הצילומים וכלה בצילומים מעולים שהושגו באמצעות מזל גרידא והרבה רצון טוב מצד אנשים שלא קשורים כלל לתוכנית.
 
נאור עצמו נראה לי כמו אדם עם שתי רגליים על הקרקע וראש שואף לעננים. כשהוא סיפר על תהליך היצירה של התסריט העיניים נדלקו לו. כשאנחנו צפינו בפרק הוא צפה בנו והתמוגג בכל פעם ש”הגבנו נכון”. הוא מספר על סדרה בלשית שהוא התחיל לצלם ועל חיבתו לסדרות משטרתיות ישנות. הוא מספר גם על סרט שהוא כתב בעברית ועכשיו הוא מתרגם אותו לאנגלית כי הוא חושב שיש לו פוטנציאל לקהל הרבה יותר רחב.
לשהות במחיצתו של יוצר שלא פוחד להלל את יצירתו להאמין בה, זה נותן השראה. ואני מרגיש שאני נהיה דביק מדי אז אני אעצור כאן.
 
ואני שוב מדגיש, תעשו לעצמכם טובה ותצפו בפרק. אני לא מתלהב כל כך סתם. ולמי שרוצה קצת מידע לפני שהוא מחליט הנה תקציר הפרק: נאור מתחבב על אחד מראשי הפשע באזור. בלש משטרה שרוצה להפיל את שתי משפחות הפשע ומשתמש בנאור כדי לסכסך ביניהן. הסיום מפתיע ביותר.
 

פוסטים קשורים

הכל הולך אבל לא רץ

הכל הולך אבל לא רץ

"הכל הולך" מצליחה ונופלת באותה נקודה - היא לא סומכת על השחקנים שלה שיסחבו על גבם את התוכנית. נכון, ברשת הביאו קליברים ידועים ומוצלחים שאמורים למשוך קהל, אבל במקום לתת להם לאלתר מציבים אותם בסיטואציות בלתי אפשריות.

פולישוק – עדיין בועטת

פולישוק - עדיין בועטת

בקשת החליטו לשחרר את הפרק הראשון של העונה השלישית של פולישוק ברשת לפני שהוא משודר בטלוויזיה. בעונות הקודמות כתבתי על פולישוק שהיא סאטירה במיטבה ואני שמח לציין שהפרק הראשון של העונה החדשה ממשיך את המסורת הזאת בגאווה.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

0 Comments

 1. wranger 27 באפריל 2009
  הגב

  טקס וילר <br>
  אני לא מאמין שיצאתי באמצע. סטופיד, סטופיד, סטופיד. <br>לא יקרה יותר. <br>

 2. ע ל ו מ ה 27 באפריל 2009
  הגב

  סליחה על הקטנוניות… <br>
  אבל אפשר שעת שידור? רוצה לשים ביומן… <br><br>תודה 🙂 <br>

 3. נציג10 27 באפריל 2009
  הגב

  יום שלישי ב – 21:00, ערוץ 10 <br>

 4. שש 27 באפריל 2009
  הגב

  אני דווקא נהנתי מהמפגש <br>
  גם מהדיווח <br>שלי יחכה לחג <br>ששת שצ <br>http://sesht.spaces.live.com/default.aspx <br>

 5. ביקורט 27 באפריל 2009
  הגב

  אחרי החדשות (הוספתי עכשיו לפוסט) <br>

 6. ביקורט 27 באפריל 2009
  הגב

  פיקוח ק` דוחה נאור… <br>

הגיבו