לרדת בענק

יש תמימות דעים בין חבריי השונים שהעונה הנוכחית של לרדת בגדול היתה מעניינת יותר מקודמותיה. אולי זה היה בגלל סיפור האהבה בין אבי וקרן שהתפתח לאורך העונה, אולי זה היה בגלל שרחלי החליטה לפגוע בכוונה בהתקדמות של עצמה על מנת להגן על הבנות ובכך בעצם הפכה את התוכנית לריאליטי השרדותי יותר.
 
ביום שבת הקרוב אחרי החדשות תגיע העונה לסיומה בגמר בשידור חי. ערוץ 10 הזמין מספר בלוגרים ומספר מנהלי פורומים למפגש חביב בו פגשנו את 3 הפיינליסטים. הכיבוד היה תואם את האירוע והורכב בעיקר מסלטים, לחם וגבינות שונות. למרות הכל לא הפסקתי לנשנש, לא יודע למה אבל בכל פעם שאני שומע על דיאטות או אורח חיים בריא אני חייב לאכול משהו.
 
אני זוכר שכשראיתי את תוכנית חצי הגמר תהיתי כמה יוסי עוד יכול לרדת, הוא כבר נראה רזה כמו שצריך. במפגש כשראיתי אותו 4 חודשים אחרי חצי הגמר הבנתי כמה טעיתי. אסי שהתחיל ב 170 ק”ג נראה כאילו השיל מעצמו  חצי עולם, אמנם יש לו עוד מה להוריד אבל ההבדל פשוט מדהים. יוסי ואבי היו כל כך רזים עד שאם ישילו עוד קצת משקל כבר לא נראה אותם.
 
השלושה עמדו וסיפרו לנו כיצד הם הגיעו לתוכנית ומה הם חשו במהלכה. אסי כבר היה במצב של חוסר ברירה ולמרות זאת הוא פחד להגיע לתוכנית. הוא חיפש את אחד המתמודדים שהיו ואפילו עמד מול מקום העבודה של אחת המאמנות במשך חצי יום רק כדי להשתפן בסוף. למזלו סיפרו לה עליו והיא הצליחה ליצור איתו קשר ולשכנע אותו. את יוסי בכלל חבר שלו רשם. אבי נרשם אחרי הזמן אבל בכל זאת התקבל. ושלושת אלו הצליחו להחזיק מעמד לאורך תוכנית שלמה, לעשות את כל מה שנדרש מהם ולהרזות באמת.
 
לאחר הנאומים הגיע זמן השאלות וכאן הגיע קונפליקט קטן. נשאלו לא מעט שאלות רלוונטיות לתוכנית אבל היו שם מספר אנשים עם אידיאולוגיה שטוענת שאין כל רע בשומן ושיש גזענות בארץ כנגד שמנים (אנטישמניות). התפתח מעין ויכוח האם התוכנית מעודדת גזענות כנגד שמנים והמתמודדים לא בהכרח שללו את זה, הם אמרו שזה גם לא ממש מעניין אותם כי הם באו לתוכנית בראש ובראשונה כדי להשיג משהו בשביל עצמם ולא בשביל כל שאר עם ישראל. המתמודדים טענו שכל שמן יכול להרזות בעוד האחרים טענו שלא כל שמן יכול ולא כל שמן צריך.
ניתן היה לראות שהמתמודדים לא היו מוכנים ל”התקפה” הזאת. הם ציפו לענות על כמה שאלות על התוכנית ולא תכננו להקלע למתקפה אידיאולוגית ולבקשות להשתמש בפרסום שלהם על מנת להציג את ה-“אנטישמניות” לעולם. בסופו של דבר מנחה האירוע נאלץ להפסיק את הויכוח עצמאית ולעבור לנושאים אחרים.
 
הנה כמה דברים שהמתמודדים סיפרו שעלול לעניין.
– על השאלה “מה עם קרן” ענה אבי שהם בקשר ולא הוסיף.
– יוסי טען שלא היה לו שום דבר אל רחלי אבל היא מצידה אהבה אותו.הוא גם אמר שאם אדום אחר היה מגיע איתו לגמר הוא היה נשאר נאמן לקבוצה.
– כולם הסכימו שבלי התוכנית הם לא היו מצליחים להגיע לאן שהגיעו, יוסי אף אמר שהוא כבר התייאש.
– כשנשאלו מה המוטיבציה שלהם עכשיו ענה יוסי שכשהוא היה שמן היה צריך להיות אוטובוס מלא בשביל שמישהו יתיישב לידו. עכשיו מתיישבים לידו בכיף וזו רק דוגמה שלמה שיגרום לו להמשיך.
– על השאלה מה יקרה אם ישמינו ענה אבי שהוא יתבייש.
– אסי סיפר שבניגוד לאחרים הוא התחיל להשמין לאחר שהתחתן. הוא העלה 100 ק”ג.
– על השאלה האם הם יוכלו להתאהב במישהי שמנה עכשיו ענה יוסי שהוא כנראה לא ייזום  משהו כזה אבל אם היא תיזום זה עלול לקרות.
– אסי דאג ליידע את כולנו שהכל הרבה יותר טוב עכשיו עם ה”יציאות”. נחשו לבד לאילו יציאות הוא התכוון.
– יוסי שלא חבש את הכובע סיפר שהכובעים שלו פשוט גדולים עליו.
 
את הגמר ביום שבת אני אראה למרות שאת ההפתעה של לראות אותם רזים כבר זכיתי לקבל. הימור שלי – יוסי גם הפעם לוקח בגדול. אם הוא הצליח לעמוד בטריאתלון שלם, הוא יכול לעשות הכל.
(ערוץ 10, יום שבת 21:00)

פוסטים קשורים

המיזם – דרושה עוד השקעה

המיזם - דרושה עוד השקעה

הרעיון מאחורי המיזם הוא דווקא נחמד. קחו יזמים והעמידו אותם בפני קהל "משקיעים" שלא באמת צריכים להוציא שקל מהכיס שלהם, אלא רק להחליט איזה מיזם שווה יותר ולתת לו 100,000 שקלים וירטואליים שאולי יהפכו לאמיתיים. הביצוע, לעומת זאת, קצת לוקה בחסר.

משחקי השף – דה-ווייס בגרסת הטעם

משחקי השף - דה-ווייס בגרסת הטעם

לא התפלאתי שרגע לפני שמשחקי השף עלתה לאוויר החליטו במאסטר שף להוסיף גם הם טעימה עיוורת. אבל לקשת אין יותר מדי ממה לחשוש. בשתי התוכניות הראשונות שלה משחקי השף נכשלת במקום הכי חשוב לתוכניות ריאליטי - לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים ועם השופטים.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

0 Comments

  1. moriarty 23 בספטמבר 2008
    הגב

    LOL
    הרגת אותי… אנטישמניות…

הגיבו