HOT or NOT – הצילו את ערוץ AXN

לאחרונה היחסים בין חברת הוט וערוץ AXN עלו על שרטון והשידורים של הערוץ ייפסקו כנראה באמצע חודש נובמבר הקרוב. לטובתם של הוט אני ממליץ להגיע להסדר כי בלי הערוץ הזה, הרבה אנשים שכבר חושבים לעבור ל YES יעשו זאת
כל מי שאוהב את ערוץ AXN מוזמן לחתום על העצומה – כאן.
 
יש סיבה אחת שבגללה אני עדיין מנוי של הכבלים. הואו נודה באמת, YES מכסחת אותם כמעט בכל קריטריון. היא טובה יותר בנוחות הפעולה, במהירות התגובה, בסרטים המשודרים וכו. בהפקות מקור הן מתמודדות יחסית שוות.
אין מה לעשות, הוט מתחילה מראש בעמדת נחיתות כאשר אני מגיע לבחור את ספקית התוכן של הטלוויזיה שלי ואני מנוי שלהם משתי סיבות עיקריות:
1. בעבר הייתי מנוי שלהם ולא התנתקתי מאז.
2. AXN
 
אני לא אגיד שכל התוכניות ב AXN הם משופרא דשופרא. יש שם הרבה תוכניות זבל והמון המון המון שידורים חוזרים. אבל את תוכניות הפריים-טיים שלהם  הם יודעים לבחור ויודעים לשדר.
זה מתחיל ב"על טבעי ביום ראשון וממשיך בסמולוויל ביום שני ובפלאש גורדון ביום שלישי (סדרה חביבה, למרות שהיא טפשית). ביום רביעי היה לנו את חסינת כאב, ולאחרונה זה הוחלף ב"שעות אפלות" (סדרה לא רעה למרות השם המעצבן שנבחר). ביום חמישי היה את "חטוף" שהוחלף לאחרונה ב"ידוענים במדים".
מדי יום ניתן לצפות בסדרות כמו סנטינל, פארסקייפ, מחוץ לחוק, סיקווסט ואת תוכנית הדגל שעושה את הערוץ הזה למושלם - סטאר-גייט SG1. החברה מAXN השכילו לרכוש את כל העונות של הסדרה ולשדר אותה מההתחלה ועד הסוף. תענוג לכל חובבי הזאנר.
 
הערוצים שאני צופה בהם הם בד”כ ערוצים 11,22,10 ו AXN. מדי פעם אני תופס הצצה בערוץ 3 או ביפ אבל אם לומר את האמת, הראשון הפך למשעמם והשני הרבה יותר מדי אינפנטילי בשבילי. אם פעם היה שם טיפה תוכן סאטירי איכותי היום הוא כבר אבד.
 
לסיכום: בלי AXN אין לי סיבה להישאר בHOT. אתם מוזמנים לחתום על העצומה. ואם יש לכם כוח, אני אשמח לראות עוד רשומות בנושא.

פוסטים קשורים

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

בעקבות הדיונים על דחיית החובות של הערוץ 10 והאפשרות הממשית לסגירתו צצו ברחבי הרשת עשרות פוסטים הטוענים ש"מוטב חדשות 10 בלי ערוץ 10 מאשר ערוץ 10 בלי חדשות 10". אני לא בא להגיד כאן שחברת החדשות של הערוץ לא חשובה, אבל היא לחלוטין לא בודדה במערכה.

קצרצרים על טלוויזיה

עקב חוסר זמן משווע נותרו אצלי מספר ביקורות ותהיות על תוכניות שונות שעלו לאחרונה ברשימת הפוסטים שלא פורסמו. אז איחדתי אותם לפוסט אחד של הערות קצרות על מספר תוכניות, חלקן ישנות מאוד וחלקן מאתמול. נראה אותך, שחקו אותה בגדול, לעוף על המליון וארץ נהדרת. תהנו :)

למי למי יש יותר כבוד

במהלך החופש הגדול הפך ערוץ 20 בהוט (זה שבעבר סיפק את ההתמכרות שלי לאח הגדול) לערוץ סרטים וסדרות לקיץ והחל לשדר מדי ערב ב 22:00 את "סטארגייט אטלנטיס", סדרה שזה זמן מה רציתי לראות ואף פעם לא מצאתי את הזמן. העונה הראשונה והשניה של הסדרה שודרו ללא הפרעה. העונה השלישית החלה לקראת סוף הקיץ...

0 Comments

 1. Reznik 30 ביוני 2008
  הגב

  על טבעי וסמוולויל משודרות בYES
  ועוד סדרות אקשן מעולות גם כן.

 2. moriarty 30 ביוני 2008
  הגב

  ראית את SG הסרט?
  אני מדבר על החדש, מלפני כשנתיים…

 3. השרוט ממליץ 30 ביוני 2008
  הגב

  רזניק אמר את מה שרציתי
  יש לך את זה גם ב-yes<br>אישית יש לי yes ואני מאוד מרוצה, אל תפחד לעשות את המעבר… הוא שווה את זה

 4. פגעסוס 30 ביוני 2008
  הגב

  לא שולל את זה
  אבל כמה פעמים אמרת לי שאתה מתבאס מזה שאין לך AXN?<br>אז כרגע אני מתבאס מזה שאין לי חלק מהערוצים של YES. סביר מאוד להניח שאם AXN יעלם מהוט אני אפסיק להתבאס מזה שאין לי YES…

 5. פגעסוס 30 ביוני 2008
  הגב

  לא, לצערי עוד לא יצא לי.
  אולי אני אראה אחרי שיסתיים המרתון של כל העונות.

 6. פגעסוס 30 ביוני 2008
  הגב

  אם AXN יעלם, אני באמת לא אחשוש.

 7. Reznik 30 ביוני 2008
  הגב

  ביננו הסדרת שיש בAXN לא שוות את
  האי מעבר לYES.

הגיבו