אדוני המנכ”ל

עינב גלילי: אדוני המנכ”ל, עשיתי את החלונות, שימשתי מטרה חיה ובאופן כללי ביזיתי את עצמי ולא הצלחתי להוציא אפילו חיוך אחד מקהל הצופים, והכל כדי שתהיה לי תוכנית חדשה היום. תזכור שהבטחת…
– –
מבזק מיוחד: גבירותיי ורבותי, בעוד מספר דקות יכול להיות שאולי אם ירצה השם והשופט אנחנו נעלה לעוד מבזק מיוחד בעקבות האפשרות שאולי ייתכן שזה אפשרי שצו הפרסום לגבי החקירה של ראש הממשלה שהיא חשובה מאוד אבל אנחנו לא יכולים לספר עליה כלום עד שאולי ייתכן שצו הפרסום יוסר.
– –
עינב גלילי: אדוני המנ”כל, מה זה עוד כמה דק מבזק מיוחד? מה עם התוכנית  שלי? אדוני המנכ"ל???
- -
**פרסומות**
- -
מבזק מיוחד: גבירותיי ורבותי, אנחנו עולים בעוד מבזק מיוחד לספר לכם שחצי שעה אחרי שאמרנו שעוד מספר דק
אולי ייתכן שיוסר צו הפרסום, אנחנו שוב אומרים לכם שבעוד כמה דק אולי ייתכן שתהיה אפשרות כלשהי שיוסר צו הפרסום לגבי חקירתו של ראש הממשלה. אחרי שאולי ייתכן שיוסר צו הפרסום אנחנו נוכל לספר לכם למה לכל הרוחות אנחנו עולים לשידור בלי שבאמת מותר לנו להגיד משהו לגבי הסיבה שבגללה עלינו לשידור.
- -
עינב גלילי: אדוני המנכ"ל? אדוני המנכ"ל? (בכי שקט)
- -
**פרסומות**
- -
מבזק מיוחד: כן, גבירותיי ורבותי, זה לא ייאמן אבל ההימור שלנו השתלם! צו הפרסום אכן הוסר.... חלקית. זה אומר שאנחנו יכולים לספר לכם חלק מהדברים שלא יכולנו לספר לכם קודם. אתם מוכנים? ראש הממשלה נחשד בקבלת שוחד!! כן כן, דבר שלא נשמע בישראל מעולם. דרך אגב, אין שום ראיות. המשטרה לא הצליחה למצוא את עקבות הכסף. אז על מה אנחנו הולכים לדבר עכשיו בשעה הקרובה? כתבתנו סיון רהב מאיר התנפלה בהפתעה על משה טלנסקי, התורם הלא כל כך מסתורי ושאלה אותו על המשפחה שלו בישראל. כן כן, למשה שאולי, יכול להיות שייתכן ונתן שוחד יש משפחה בישראל (זה יחזיק כמה דק
… במיוחד אם נחלק את הראיון לכמה חלקים בטענה שאנחנו עדיין עורכים אותו).
– –
עינב גלילי: (בכי היסטרי)
– –
**פרסומות**
– –
מבזק מיוחד: סקופ! גבירותיי ורבותי, ראש הממשלה מכחיש את הטענות נגדו ולא מתפטר כרגע. לא ייאמן, שאולמרט לא יתפטר כשמתנהלת נגדו חקירה? מי היה יכול לצפות את זה? אין ספק שזה סקופ אדיר.
– –
**פרסומות**
– –
מבזק מיוחד: למי שלא היה איתנו עד עכשיו, הוסר צו הפרסום כנגד החקירה של ראש הממשלה. ראש הממשלה נחשד בקבלת שוחד אבל אין ראיות והעד המרכזי (שכתבתנו הקרבית, סיון רהב מאיר, עשתה לו אמבוש כמו שלימדנו אותה באימונים) אומר שיש לו משפחה בישראל והוא סתם בא לבקר אותם. ראש הממשלה, בצעד חסר תקדים, מכחיש.
– –
עינב גלילי: (דמעה) ולתפארת מדינת ישראל…
– –
**שידורים חוזרים של “הישראלים”.

פוסטים קשורים

פולישוק – עדיין בועטת

פולישוק - עדיין בועטת

בקשת החליטו לשחרר את הפרק הראשון של העונה השלישית של פולישוק ברשת לפני שהוא משודר בטלוויזיה. בעונות הקודמות כתבתי על פולישוק שהיא סאטירה במיטבה ואני שמח לציין שהפרק הראשון של העונה החדשה ממשיך את המסורת הזאת בגאווה.

ארץ מתדרדרת

קראתי פעם שמישהו כתב שארץ נהדרת היא תוכנית שמנסה למצוא את האיזון בין סאטירה נוקבת ברמה גבוהה להומור עממי שמטרתו בידור ותו לא. בעונה האחרונה (ואולי גם אחת לפניה) התוכנית מאבדת את הסאטירה שבה ואולי גם אותי כצופה.

פולישוק - סאטירה במיטבה

כשמישהו מזכיר תוכנית סאטירה אוטומטית עולה בראשנו ארץ נהדרת. המהדרין אף יחשבו על שבוע סוף והנוסטלגיים יזכרו את משחק מכור. מעטים יחשבו על מועדון לילה או ליאור שליין. בודדים בעלי יכולת הבחנה יזכירו גם את פולישוק. ששון גבאי משחק באופן יוצא מן הכלל את הפוליטיקאי רובי פולישוק שבדרך לא דרך...

0 Comments

  1. ע ל ו מ ה 10 במאי 2008
    הגב

    בדיוק!! D-:

  2. עכבר כחול מדבר 10 במאי 2008
    הגב

    מדוייק להפליא. =]

הגיבו