ישראל איידול

כוכב נולד 5 עומדת בסימן אמריקן איידול. כמו ברוב המקרים, אנחנו מוצאים לנכון להעתיק מאחינו האמריקקים מאשר להתפתח בכיוון שמתאים יותר למדינתנו הקטנה.
 
אז מה היה לנו?
1. כל נושא האודישנים. אמנם זה די מתבקש בתחרות שכזאת, אבל לא ניתן להתעלם מכך שאיידול עשו את זה קודם.
2. כובע עברתי. באיידול יש חולצה, אבל אנחנו חדשניים אז בואו נהפוך את זה לכובע!
3. הבמה מיוחדת. אמנם היה כבר ב כוכב נולד 4, אבל גם אז הם העתיקו…
4. טיפים מהשופטים. צביקה פיק לומד משופטי איידול ומספר לאחד המתמודדים כיצד הוא רוצה לראות אותו שר בפעם הבאה (זה הולך להיות קבוע?)
5. פחות בדיחות. צביקה לא מצליח להמנע מהן לגמרי אבל אם לשפוט על פי התוכנית הראשונה מספר בדיחות הקרש שלו צומצם בהרבה ולכן נשאר זמן רב יותר לשמוע את השופטים. (זה דווקא לטובה למי שלא הבין)
6. בלוג מיוחד. אפילו צפניה החליט לעשות קאבר, ופתח בלוג בסגנון  vote for the worst. (מומלץ)
 
למרות ההעתקה הבוטה, עדיין יש לנו כמה דברים שהם שלנו ורק שלנו
 
1. את מקנאה! בואו ניקח שירים הזויים מהאודישן ונריץ אותם גם לתוך העונה. לא משנה שלא העברנו את היוצרים שלהם, אנחנו עדיין יכולים להשתמש בשירים שלהם, ככה כתוב בחוזה. תמלוגים? למה מי מת?
2. חסינות. רק לשופטים שלנו נותנים הזדמנות להעניק חסינות, ורק השופטים שלנו לא מסוגלים אפילו להגיע להסכמה לגבי למי החסינות מגיעה.
3. הצבעות. בהתחלה כל אחד היה יכול להצביע 250 פעם (נראה לי…), אח”כ הם הבינו שזה לא הגיוני וירדו להצבעה אחת מכל אמצעי הצבעה. אבל בצורה כזאת מרוויחים פחות כסף, אז בואו נאפשר 5 הצבעות לאדם. אז מה אם ההגיון היחיד שיש לזה הוא כלכלי.
 
בסופו של דבר כוכב נולד הוא עדיין כוכב נולד והוא יישאר כוכב נולד. אותו כוכב נולד שהפך למדורת השבט של מדינת ישראל. אחת מהפקות המקור היחידות שכולם באמת צופים בה ושהופכת לשיחת היום למחרת.  ד”א, נדב קדמון הוא הפייבוריט שלי, מי שלכם?

פוסטים קשורים

המיזם – דרושה עוד השקעה

המיזם - דרושה עוד השקעה

הרעיון מאחורי המיזם הוא דווקא נחמד. קחו יזמים והעמידו אותם בפני קהל "משקיעים" שלא באמת צריכים להוציא שקל מהכיס שלהם, אלא רק להחליט איזה מיזם שווה יותר ולתת לו 100,000 שקלים וירטואליים שאולי יהפכו לאמיתיים. הביצוע, לעומת זאת, קצת לוקה בחסר.

משחקי השף – דה-ווייס בגרסת הטעם

משחקי השף - דה-ווייס בגרסת הטעם

לא התפלאתי שרגע לפני שמשחקי השף עלתה לאוויר החליטו במאסטר שף להוסיף גם הם טעימה עיוורת. אבל לקשת אין יותר מדי ממה לחשוש. בשתי התוכניות הראשונות שלה משחקי השף נכשלת במקום הכי חשוב לתוכניות ריאליטי - לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים ועם השופטים.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

0 Comments

 1. wranger 16 ביוני 2007
  הגב

  שלי הייתה איריס שטרנברג. 🙁

 2. siv30 16 ביוני 2007
  הגב

  היו שם כמה זמרים בחסד
  שאני חושבת שלא היו מגיעים לחשיפה לולאי התוכנית, אז לפחות במובן זה הם עושים את עבודתם. לגבי היתר, אני לא מקשיבה לשופטים כי באמת אין להם משהו חכם להגיד והיה עדיף שישתקו.

 3. ע ל ו מ ה 16 ביוני 2007
  הגב

  פעם שמעתי על שיטת הצבעה
  (לכנסת), לפיה אתה מחליט שאתה נניח 50% בעד מפלגה א, 30% בעד מפלגה ב ו-20% בעד מפלגה ג, ואינך יכול להחליט. אז אתה נכנס לקלפי, לוקח 5 פתקי א, 3 פתקי ב, 2 פתקי ג. שם מאחורי הגב. מערבב, מערבב. שולף אחד בעיניים עצומות. שם במעטפה. מצביע. בעצם הצבעת 50%, 30%, 20%.<br><br>בקיצור… 5 קולות לאדם מאפשר לך להצביע רק 60% למועמד, ולא את כל ה-100%, וגם לפזר יותר מדויק את הקולות עפ"נ כמה מועמדים.<br><br>לא שאני חושבת שמישהו מהמצביעים יעמוד ויחשב אחוזים, אבל אם למישהו לא יהיה כוח או חשק להצביע 5 פעמים בעד מועמד, זה סימן שלא תמך בו במאת האחוזים.

 4. bisli gril 16 ביוני 2007
  הגב

  אני בעד לימור עמר..
  היא מאוד מיוחדת, מציעה גוון שוני, זורם, מלטף…<br>אני נורא התחברתי אליה, הצליחה לכבוש אותי.

 5. HADAS2908 16 ביוני 2007
  הגב

  נדב קדמון הוא הזמר הישראלי החדש

 6. ביקורט 16 ביוני 2007
  הגב

  אני שמח בשבילה שהיא יצאה משם מהר
  חיבבתי אותה ואהבתי את השירה שלה ויש לי הרגשה שכוכב נולד היה עושה לה רק רע מהבחינה הזאת.

 7. ביקורט 16 ביוני 2007
  הגב

  השופטים לא שם כדי להיות חכמים
  למרות שלאחרונה הם מנסים להשמע ככאלה. הם שם בשביל בידור נטו ולראות את מרגול מתחממת על אוחובסקי שווה כל שניה.

 8. ביקורט 16 ביוני 2007
  הגב

  יש בזה משהו אבל…
  זו בדיוק הבעיה לדעתי. בעוד אנשים חובבי מוסיקה באמת יחלקו את ההצבעות שלהם בהתאם, הפקאצות וחבר המעריצות יארגנו את עצמן ואת חברותיהן להצבעה מסיבית למועמד אחד בלבד – האליל שלהן. ראינו את זה קורה ב 250 הצבעות, ועכשיו נראה את זה קורה ב 5.

 9. ביקורט 16 ביוני 2007
  הגב

  גוון שונה?
  מרינה מקסימילאין בלומין מציעה גוון שונה, ארלין גולד מציעה גוון שונה (לפעמים). לימור עמר מרסקת את השירים שהיא שרה. אז נכון, זה שונה, אבל לא הייתי קורא לזה “גוון”.

 10. ביקורט 16 ביוני 2007
  הגב

  לא רוצה לצאת בהצהרות
  (בעצם אני תמיד יוצא בהצהרות), אבל מה שאני אוהב בנדב את ההתחברות שלו לשירים ואת הבחירה שלו. הוא בוחר שירים טובים ומגיש אותם בכנות עד שאפשר לחשוב שהוא זה שכתב אותם.

 11. הדס אבטליון 16 ביוני 2007
  הגב

  מסכימה עם כול מילה שלך

הגיבו