רוקדים עם “לא שווים”

כשהתחילה העונה החדשה של רוקדים עם כוכבים כבר הכנתי את עצמי נפשית לכתוב על עוד תוכנית שלא השתנתה ועל כמה שזה מנחם לצפות בפורמט מוכר וידוע. כשקושניר נכנס והשמיע את בדיחות הקרש שלו, חיוך חמים התפרש על פני כמו שקורה תמיד כשאני נכנס לשטח מוכר.
אבל שם זה נגמר.
 
איפה הרקדנים של העונה שעברה איפה? הרקדנים של העונה הם או חסרי חוש קצב או חסרי כבוד עצמי.
איך אדם שנקרא רודריגו, שם שמבטא ריקוד בעצם הוויתו, מצליח לרקוד כל כך רע? למה לכל הרוחות לקחו לתוכנית את יהונתן כהן שאין לו אפילו חוש מינימלי של קצב? (אה.. הוא החבר של המנחה). למה בוני גינצבורג, מחייך כמו אדיוט למצלמה במקום לתת נשיקה (כנהוג) לבת זוגו לריקוד? איפה הקסם שהיה בעונה הקודמת?
 
מיכאל הנגבי היווה נקודת אור ראשונה למרות שבצורה שהוא רקד הייתי בטוח שנתפס לו הצוואר. אלון אבוטבול היווה נקודת אור שניה ומאירה הרבה יותר, אולי אנשים צריכים ללמוד ממנו את הרעיון של הסיפור שמאחורי הריקוד.
הבנות לצערי לא רקדו בתוכנית הזאת, אם כי מהחלקיק הקטן שהן כן הציגו נראה ששווה לחכות לתוכנית הבאה.
 
איפה השופטים של העונה שעברה איפה? לגבי אלדור אני לא ממש מתגעגע היא היתה רגועה מדי ולא היתה לה נוכחות מרשימה. לגברי לוי לעומת זאת… אני מת לדעת איך הוא יהיה בתור שופט כאשר הוא לא מסתנוור מזוהרה של אנה ארונוב. קלוד דדיה הפך לארנבת חמדמדה ואלי מזרחי לפודל שמאמין שהוא בולדוג. ההערות שלהם הוגשו ברוטב מתקתק של אנושיות… זה לא מה שאני רוצה משופטים. אני רוצה דם.
עדיין מוקדם מדי לשפוט את שני השופטים החדשים, הם עדיין לא התרגלו למעמד והם עדיין משתדלים מדי להשמע מקצועיים. לא שזה רע, זה יכול אפילו להשמע טוב… בלי המבטא.
 
איפה הילה של העונה שעברה איפה? עד שלקראת סוף העונה הקודמת היא למדה להתלבש נכון, ועברה לשיער פזור ויפה, הגיעה תחילת העונה הזאת והיא חזרה לסורה. השמלה הירוקה היתה מזעזעת ואני עדיין מנסה לעכל לאן נעלם השיער שלה ומה זה לעזאזל הגוש הצהוב הזה שהיה לה על הראש?
 
לפחות קושניר נשאר אותו דבר….
אני נותן לתוכנית 7 בסולם הביקור”ט ומקווה שהיא תשתפר לאורך העונה.

  
שמתם לב ש…
1. בהמשך לרשומה הקודמת, הסרטון החדש של זהירות (טחינת מוח) בדרכים, מציג בחורה שצורחת עוד לפני שהספיקו להסביר לה מה קרה?
 
2. ערוץ 10 נכנס ללופ. הערוץ לא הפסיק לשדר את תקיפת קצב את ערוץ 2 (שמחה לאיד?).

פוסטים קשורים

המיזם – דרושה עוד השקעה

המיזם - דרושה עוד השקעה

הרעיון מאחורי המיזם הוא דווקא נחמד. קחו יזמים והעמידו אותם בפני קהל "משקיעים" שלא באמת צריכים להוציא שקל מהכיס שלהם, אלא רק להחליט איזה מיזם שווה יותר ולתת לו 100,000 שקלים וירטואליים שאולי יהפכו לאמיתיים. הביצוע, לעומת זאת, קצת לוקה בחסר.

משחקי השף – דה-ווייס בגרסת הטעם

משחקי השף - דה-ווייס בגרסת הטעם

לא התפלאתי שרגע לפני שמשחקי השף עלתה לאוויר החליטו במאסטר שף להוסיף גם הם טעימה עיוורת. אבל לקשת אין יותר מדי ממה לחשוש. בשתי התוכניות הראשונות שלה משחקי השף נכשלת במקום הכי חשוב לתוכניות ריאליטי - לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים ועם השופטים.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

0 Comments

 1. עכבר כחול מדבר 26 בינואר 2007
  הגב

  אני כל הזמן מתבלבל
  בין רוקדים עם כוכבים לנולד לרקוד…

 2. ביקורט 26 בינואר 2007
  הגב

  זה דווקא קל
  בנולד לרקוד יש מנחה אחד קרח, 4 שופטים צעקניים (הם חייבים לצעוק כדי להתגבר על הצרחות מהקהל), והזוגות של הרקדנים קבועים.<br>ברוקדים עם כוכבים, יש מנחה מתולתל, מנחה בלונדינית, 4 שופטים רגועים מדי (במיוחד קלוד דדיה, תרגיע עם החיוך שלך) וכל פעם הזוגות מתחלפים.

הגיבו