בטח קראו את התוצאות הפוך…

העולם לא מושלם.
אחרת אני לא יכול להסביר כיצד רפאל מירילא עלה לגמה בעוד מישל הודח בבושת פנים.
 
בטח קראו את התוצאות הפוך…
 
מישל גוריאשווילי עם הקול העוצמתי נאלץ להפרד לשלום מהנבחרת. מאיה רוטמן בעלת הקול האלוהי והיוצרת בחסד נאלצת להתחרות שוב. אבל רפאל מירילא שלא מסוגל לזוז שני מילימטר על הבמה בלי להראות מגוחך. רפאל שלא הצליח לשיר אף סולו “הורס” במהלך כל העונה ונשאר איש של דואטים, רפאל שהפך למושא הערצתן של בנות 14 צווחניות והתקדם בתוכנית רק בזכותן, דווקא הוא קיבל את כרטיס הכניסה הבטוח אל הגמר הגדול.
 
בטח קראו את התוצאות הפוך…
 
ואולי זו בכלל מזימה של הממשלה. אולי זה אולמרט שמנסה ליצור פרובוקציה גדולה כל כך, פרובוקציה ברמה של מויאל מנצח את סקעת, פרובוקציה ברמה של הקילוגרמים שנינט השילה מעליה. אולי אולמרט מנסה להסיח את דעת הקהל ממחדלי המלחמה ע”י יצירת מחדל גדול עוד יותר.
 
בטח קראו את התוצאות הפוך…
 
כיצד זה ייתכן שבעונה עם הכשרונות הגדולים ביותר שנראו על במת כוכב נולד, עולה לגמר הליצן עם הגבות שמאיימות לברוח לו מהראש? כיצב זה ייתכן שהבן אדם שלא הצליח לרגש אותי (אלא אם מחשיבים פרצי צחוק עמומים בכל פעם שהוא זז לרגש) מצליח להונות את כולם ולעלות לשלישיה הנכספת? כיצד ייתכן שהוא גבר על שניים מהזמרים היותר מדהימים שנראו על מסך הטלוויזיה?
 
בטח קראו את התוצאות הפוך…
 
מישל גוריאשווילי, ליבי איתך. אתה היית צריך לכבוש את הבמה בסערה בגמר וליפול רק בגלל שמאיה וגקו שווים יותר. אבל לא היה מגיע לך להפסיד לליצן. לאף אחד שהגיע לחצי הגמר לא מגיע להפסיד לליצן (טוב נו... אולי למאור). אני מקווה שתצלח דרכך כי, כמו שאמרו השופטים, אתה הכי זמר שיכול להיות. לא הכי כובב, אבל הכי זמר. לא היית צריך להפסיד.
 
בטח קראו את התוצאות הפוך...
ואני ככל הנראה חסר חיים שלוקח ללב תוכנית טלוויזיה. אבל זה לא חדש.

 תוספת מאוחרת:
 
חצי הגמר השני היה מושלם. בניגוד לראשון, הקהל הצביע כמו שצריך ועוד בהפרשים ניכרים. אז יש לנו גמר של גקו רפאל ומאיה. לא מושלם כמו שהיה יכול להיות ג`קו מישל ומאיה אבל עדיין מעולה.
 
מה שכן, 3 יוצרים בגמר – כבוד.

פוסטים קשורים

המיזם – דרושה עוד השקעה

המיזם - דרושה עוד השקעה

הרעיון מאחורי המיזם הוא דווקא נחמד. קחו יזמים והעמידו אותם בפני קהל "משקיעים" שלא באמת צריכים להוציא שקל מהכיס שלהם, אלא רק להחליט איזה מיזם שווה יותר ולתת לו 100,000 שקלים וירטואליים שאולי יהפכו לאמיתיים. הביצוע, לעומת זאת, קצת לוקה בחסר.

משחקי השף – דה-ווייס בגרסת הטעם

משחקי השף - דה-ווייס בגרסת הטעם

לא התפלאתי שרגע לפני שמשחקי השף עלתה לאוויר החליטו במאסטר שף להוסיף גם הם טעימה עיוורת. אבל לקשת אין יותר מדי ממה לחשוש. בשתי התוכניות הראשונות שלה משחקי השף נכשלת במקום הכי חשוב לתוכניות ריאליטי - לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים ועם השופטים.

היפה והחנון 4 – בינתיים מאכזב

היפה והחנון 4 - בינתיים מאכזב

הפרק השני של תוכנית ריאליטי אמור להיות הפרק שבו אנחנו באמת מתחילים להכיר את הדמויות, את הדינמיקה ביניהם ולראות משימות מעניינות מצחיקות וכיפיות. רק חבל שהכל נשאר מעושה ולא אמין.

0 Comments

 1. Tali1912 24 באוגוסט 2006
  הגב

  כמה שאתה צודק
  הלוואי שג`קו ומאור עפים מחר.

 2. PunXLady 24 באוגוסט 2006
  הגב

  למישל יש קול מדהים!
  והוא היה צריך לנצח!<br>למרות שגם הקול של רפאל מעולה ורפאל גם נראה מצוין.<br>אבל מאיה הייתה צריכה לקחת מקום שלישי בחצי הגמר.

 3. שביט מהקיבוץ 24 באוגוסט 2006
  הגב

  אין צדק בעולם – לא מגיע לרפאל לעלות
  זה אמור להיות סוריאליסטי- רפאל הוא זה שהעפיל לגמר הגדול במקום מאיה או מישל ? פשוט לגחך . בחלומותיי לא תארתי שרפאל יגיע למעמד שכזה , מזמן היה צריך להיות בחוץ . זה שהבחור נחמד – לא אמור להשפיע על אכויות השירה ורמת הביצוע . אני מאד מאד מאוכזבת

 4. תמיד בליבי 24 באוגוסט 2006
  הגב

  אכן..
  ממש התבאסתי שמאיה לא עלתה ישירות לגמר..<br>לא פייר.. אבל הצופים הם אלה שקבעו..<br>חבל

 5. השרוט ממליץ 24 באוגוסט 2006
  הגב

  צודק לחלוטין
  כמעט נרדמתי אתמול בביצוע הראשון של הליצן הזה ובשני איבדתי את הריכוז (או הניסיון להתרכז) בשיר שלו.<br><br>מאיה רוטמן היתה אמורה לעלות, מישל היה אמור להיות מקום שני ולעלות לגמר יחד איתה ועם ג`קו. גם אני התעצבנתי אתמול וגם הרבה אנשים שאני מכיר.<br><br>כי טפשות מעצבנת. אין מה לעשות.<br>צודק לחלוטין!<br>(ראה מסר דחוף בניק השני שלך)

 6. IDODC 24 באוגוסט 2006
  הגב

  גמר נהדר, אני ממש שמח.
  קולות גדולים אבל חסרי כוכבות בד”כ נשארים בחצי הגמר. קרה עם מורן גמליאל בעונה הראשונה, למשל. מה לעשות.<br>גם אני חושב שמישל במקום רפאל יכול היה להיות נחמד.<br>אבל גקו ומאיה בפנים וזה כבר עושה כל תסכול אחרי למינימלי בלבד.<br> <br>אני חושב שיש למישל סיכוי גדול להצליח. מנוסה כמו שהוא, עם דחיפת הפרייםטיים הזאת, הוא בטוח יוצא נשכר מ"כוכב נולד 4".<br>אני מודה שלא הייתי בעדו. אבל זה כי הוא היה לי קצת קשה לעיכול. <br>לא הבנתי מה הסגנון שלו, לא ידעתי אם המוזיקה שאני מצפה לשמוע באמת זאת המוזיקה שהוא ידע לתת לאחר התוכנית.<br>ומה לעשות, הפעם אני לא מתפשר על הטובים ביותר שלי.<br>ואלה גקו, ויותר ממנו, מאיה. אין לי ספק שהמוזיקה שלהם היא המוזיקה שלי.<br><br>מקווה שמאיה תפתיע ותנצח [וכמו שאני אוהב להגיד, אני אעזור לזה לקרות]. כרגע הסיכויים לצד ג`קו.<br><br>IDO

 7. ללא שם 24 באוגוסט 2006
  הגב

  מאיה לדעתי הכי טובה

 8. חן 24 באוגוסט 2006
  הגב

  רפאל הוא מדהים
  רפאל הוא זמר ויוצר מעולה והגיע לו לעלות לגמר.

 9. פגעסוס 24 באוגוסט 2006
  הגב

  מאור כן. גקו לא.
  ג
  קו צריך לזכות. הוא יוצר, יש לו עמידה נכונה על הבמה, הקול שלא לא הכי הכי אבל זה מספיק בשביל לנצח. זה לא תריך להיות זמר נולד, זה צריך להיות כוכב נולד וג`קו עונה על הקריטריונים. הוא הפייבוריט שלי העונה הזאת.

 10. פגעסוס 24 באוגוסט 2006
  הגב

  מאיה? מקום שלישי?
  לא לא לא. מאיה חייבת להיות בגמר. היא הכי טובה אחרי ג`קו.

 11. פגעסוס 24 באוגוסט 2006
  הגב

  מסכים איתך בכל פה.

 12. פגעסוס 24 באוגוסט 2006
  הגב

  כן, רק חבל שפקאצות קובעות את סדר
  העלייה של המתמודדים לגמר.

 13. פגעסוס 24 באוגוסט 2006
  הגב

  כואב, כואב….
  באמת שלא היה משנה לי אם מאיה או מישל היום במקום הראשון. שניהם תותחים. אבל רפאל היה אמור להיות במקום האחרון.

 14. IDODC 24 באוגוסט 2006
  הגב

  ואגב
  אני לא סוגר עניין לגבי רפאל.<br>כמבצע הוא לא מספיק מעניין לדעתי, וגם הוא לא שיכנע אותי שהוא הטעם שלי במוזיקה [עושה רושם סקעת-מיינסטרימי], אבל זה שהוא יוצר כבר מעלה אותו קצת מבחינתי. <br>השיר המקורי שהוא שר בתוכנית אמנם לא שכנע אותי שזה זה [בשונה מג`קו], אבל כמו שאמרתי, לא סוגר עניין.<br>אחרי גמר של עונה כמו זו, הרבה מהם אמורים להצליח [גם כאלה שנפלו מוקדם יותר כמו מורן]. נחכה ונראה איזה מין מוזיקה הוא עושה.<br><br>IDO

 15. ללא שם 24 באוגוסט 2006
  הגב

  ממש לא
  מאיה ממש לא משהו והיא בטוח תהיה במקום שלישי ואחרון תודה ממני ללא שם

 16. ללא שם 24 באוגוסט 2006
  הגב

  יש צדק בעולם- רפאל עלה לגמר
  האמת היא שלמישל ולמאיה לא מגיע לעלות לגמר והם ממש לא משתווים לרפאל ששר באופן מדהים וללא ספק הוא הכוכב האמיתי

 17. פגעסוס 24 באוגוסט 2006
  הגב

  הוא זמר לא רע, הוא יוצר לא רע
  אבל הוא לא פרפורמר ועמידת הבמה שלו גורמת לי להתפתל בכסאי. עם זאת, הוא השתפר פלאים במהלך העונה (בהתחלה הוא הרג אותי לגמרי), והוא נראה לו רע כאשר הוא ליד הפסנתר, אז אולי כן הגיע לו לעלות לגמר. למרות הכל אני בעד ג`קו.

 18. Tali1912 24 באוגוסט 2006
  הגב

  ג`קו סתם כוניף
  מסיים שיר עם עיני עגל ומתפלל כמו ישו, בנוסף לא עשה צבא, אז שילך בביתה שלו. <יא משתמט><br>

 19. פגעסוס 24 באוגוסט 2006
  הגב

  נוא באמת ישו…
  ישו כוכב עליון P-:

 20. פגעסוס 24 באוגוסט 2006
  הגב

  אני מאוד מחכה לסינגלים שלהם.
  אז נראה באמת מאיזה חומר הם קורצו.

הגיבו