איזו הפתעה – הם מדברים כמו בני אדם

אחת החשיפות הגדולות בחדשות ערוץ 2 היום (ואני מניח שגם בערוצים אחרים) היתה שיחתם של גורג בוש הבן ושל טוני בלייר כאשר הם שכחו לכבות את המיקרופון. לראשונה נשמעו פוליטיקאים ללא הסינון שעוברים הדברים שלהם באופן קבוע ונראה שזה נחשב לאייטם חם.

לטטיאנה הופמן היה קשה לתרגם את המילה “שיט”, כתב אחר תיאר את השיחה כ”שיחת סאונה” וכתב נוסף התפלץ לשמוע את בוש מדבר כ”מוכר בשוק”. 5 דק` תמימות מהמהדורה המרכזית הוקדשו לאירוע זה שהוא “אירוע חדשותי ממעלה ראשונה”. אכן, מדובר בסקופ מאין כמוהו, בוש ובלייר מדברים כאחד העם. בוש ובלייר הם בני אדם.

אני תוהה איך אותם פרשנים ואנשי חדשות חשבו שנשמעת שיחה אישית בין מנהיגי העולם. האם הם חשבו שהם מקפידים על שפה מליצית גם בשיחות שבדלתיים סגורות? האם הם האמינו שהשפה הקולחת והרהוטה הנשמעת בנאומיהם נכתבה על ידיהם? אני בספק שכך הם חשבו.
מה שהם כן חשבו הוא “הנה עוד משהו שיכול למלא לנו את המהדורה שגם ככה נמתחת יותר מדי בגלל המלחמה הזאת”. 

בקצרה: יכלו להסתפק בידיעה של חצי דקה.

פוסטים קשורים

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

בעקבות הדיונים על דחיית החובות של הערוץ 10 והאפשרות הממשית לסגירתו צצו ברחבי הרשת עשרות פוסטים הטוענים ש"מוטב חדשות 10 בלי ערוץ 10 מאשר ערוץ 10 בלי חדשות 10". אני לא בא להגיד כאן שחברת החדשות של הערוץ לא חשובה, אבל היא לחלוטין לא בודדה במערכה.

קצרצרים על טלוויזיה

עקב חוסר זמן משווע נותרו אצלי מספר ביקורות ותהיות על תוכניות שונות שעלו לאחרונה ברשימת הפוסטים שלא פורסמו. אז איחדתי אותם לפוסט אחד של הערות קצרות על מספר תוכניות, חלקן ישנות מאוד וחלקן מאתמול. נראה אותך, שחקו אותה בגדול, לעוף על המליון וארץ נהדרת. תהנו :)

למי למי יש יותר כבוד

במהלך החופש הגדול הפך ערוץ 20 בהוט (זה שבעבר סיפק את ההתמכרות שלי לאח הגדול) לערוץ סרטים וסדרות לקיץ והחל לשדר מדי ערב ב 22:00 את "סטארגייט אטלנטיס", סדרה שזה זמן מה רציתי לראות ואף פעם לא מצאתי את הזמן. העונה הראשונה והשניה של הסדרה שודרו ללא הפרעה. העונה השלישית החלה לקראת סוף הקיץ...

הגיבו