עד שלאבא שלכם יהיה בלוג…

לאומיכרד יצאו עם סדרת פרסומות משעשעת מאוד שמתבססת על שאלות ששאלנו את עצמנו מאז ומתמיד. מה אם לאבא שלנו היה בנק? מה אם הכסף היה גדל על העצים?
 
הראשונה מביניהם היתה פשוט נהדרת וגרמה לי לחיוך, ההתנהגות הילדותית התלבשה על שני השחקנים (קרן מור ויובל סגל?) בצורה מושלמת והם הצליחו למשוך אותי לתוך הההנאה הזאת שבלהפוך את הבנק לקרקס. וההתפכחות שבסוף תוזמנה בצורה מושלמת בכדי לגרום לי להבין שהכל בעצם הזיה וזה לא יקרה לעולם.
 
השניה היתה פחות טובה אבל עדיין טובה. לא הבנתי את הבחירה התמוהה לצלם את ההזיות בשחור לבן כאשר בפרסומת הראשונה הם לא פעלו כך.  גם המוזיקה שהתאימה כל כך בפרסומת הראשונה לא ישבה טוב על הפרסומת השניה וחבל. עם קונספט טוב כמו שיש להם הם היו יכולים לשנות קצת וליצור פרסומת הרבה יותר טובה.
 
בסה”כ לשתיהן ביחד אני נותן 9 בסולם הביקור”ט (הם היו מקבלים 9.5 אבל הילדה שבסוף הפרסומת השניה [בוקר טווווב] ממש מעצבנת אותי… לא יודע למה).

פוסטים קשורים

בפעם הראשונה בגודל של הראש שלך

בפעם הראשונה בגודל של הראש שלך

שתי פרסומות שהתחילו להופיע על מסך הטלוויזיה לאחרונה תפסו את תשומת ליבי. הפרסומת של ג'וי והפרסומת של ספרינג טי. בשתי הפרסומות מנסים לעשות את אותו הדבר בדרכים שונות. בשתיהן מנסים המפרסמים לקשר בין המותג לחוויות גדולות מהחיים. ההבדל בסופו של דבר, הוא בצורה שבה מגשרים על הפער.

יותר מדי מרגש

יותר מדי מרגש

בפרסומת של סלקום למסלול המשפחה שלהם, מוצגת פגישה בין אם אתיופית ששלחה את ביתה התינוקת לארץ ונשארה מאחור, לבין ביתה שכבר התבגרה ועכשיו היא חיילת. זה נשמע כל כך זול ולא קשור למה שהתרחש באותו רגע על המרקע שהרגש הכי חזק שחשתי באותו רגע היה כעס. כעס על סלקום שמנסה לנצל סיפור כל כך אמיתי וחם לרווח כלכלי.

על פרסומות ושוביניזם

מדהים איך האח הגדול אוכל את זמן הטלוויזיה, בעיקר כשאין יותר מדי מה לראות. בכל רגע פנוי עוברים לערוץ 20 והבלוג שוקט על שמריו כי מה כבר יש לספר כאן שלא סיפרתי באח הקטן?לשמחתי הרבה יש פרסומות שמעלות לי את הסעיף ומחיות לי את הבלוג אפילו אם זה רק לפוסט אחד (בינתיים). ומה עם בעלך?אחת הפרסומות...

4 Comments

 1. קרן של תקווה 14 ביולי 2006
  הגב

  ראיתי רק את הראשונה
  אבל אני מבינה למה הפירסומת מצאה חן בעיניך . <br><br>יש פרסומות יותר מצחיקות ובעצם לאחרונה הם באמת עושים אותן יותר מעניינות<br>מבעבר …

 2. עכבר כחול מדבר 14 ביולי 2006
  הגב

  בגלל שהיא מפסיקה אותם באמצע הפנטזיה
  אגב, אתה לא היחיד. הרבה אנשים אמרו לי שהם שונאים אותה.

 3. ביקורט 14 ביולי 2006
  הגב

  יש פרסומות יוצר מצחיקות
  אבל רוב המצחיקות לא מעבירות את המוצר בצורה טובה במיוחד. אני מעדיף פרסומות שמרגשות יותר מאשר כאלו שמצחיקות.

 4. ביקורט 14 ביולי 2006
  הגב

  לא כל כך בגלל שהיא מפסיקה אותם
  כמו בגלל הצורה שבה היא אומרת “בוקר טווווווב”. היא יכלה לחייך, היא יכלה להיות שמחה, היא לא היתה חייבת להראות כאילו אין לה חשק להיות בפרסומת הזאת ואמא שלה פשוט דחפה אותה לזה כי היא רוצה שהיא תהיה מפורסמת…

הגיבו