חשיפה – הפעם בלי ביקורת

מאז שהתחלתי לכתוב ביקורות על תוכניות טלוויזיה ופרסומות בבלוג, שלחתי אותם גם למגזין פנאי פלוס. היום, שמחתי לגלות את אחת הרשומות שלי מפורסמת במגזין באיזור של תגובות הקוראים (היא עברה עריכה רצינית כדי להתאים אותה לנפח הטקסט הרצוי).
 
מאחר ושלחתי להם את הרשומה דרך האימייל, השם שמופיע בתחתית הטקסט הוא שם משתמש אחר שלי שעד עתה לא חשפתי כאן. כנראה שהגיע הזמן. אז מי שרוצה לדעת, מוזמן ללחוץ על התמונה שבראש הרשומה ולקרוא.
 
יום טוב לכולם.

פוסטים קשורים

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

ערוץ 10: דווקא בגלל היפה והחנון

בעקבות הדיונים על דחיית החובות של הערוץ 10 והאפשרות הממשית לסגירתו צצו ברחבי הרשת עשרות פוסטים הטוענים ש"מוטב חדשות 10 בלי ערוץ 10 מאשר ערוץ 10 בלי חדשות 10". אני לא בא להגיד כאן שחברת החדשות של הערוץ לא חשובה, אבל היא לחלוטין לא בודדה במערכה.

קצרצרים על טלוויזיה

עקב חוסר זמן משווע נותרו אצלי מספר ביקורות ותהיות על תוכניות שונות שעלו לאחרונה ברשימת הפוסטים שלא פורסמו. אז איחדתי אותם לפוסט אחד של הערות קצרות על מספר תוכניות, חלקן ישנות מאוד וחלקן מאתמול. נראה אותך, שחקו אותה בגדול, לעוף על המליון וארץ נהדרת. תהנו :)

למי למי יש יותר כבוד

במהלך החופש הגדול הפך ערוץ 20 בהוט (זה שבעבר סיפק את ההתמכרות שלי לאח הגדול) לערוץ סרטים וסדרות לקיץ והחל לשדר מדי ערב ב 22:00 את "סטארגייט אטלנטיס", סדרה שזה זמן מה רציתי לראות ואף פעם לא מצאתי את הזמן. העונה הראשונה והשניה של הסדרה שודרו ללא הפרעה. העונה השלישית החלה לקראת סוף הקיץ...

0 Comments

 1. עכבר כחול מדבר 2 בפברואר 2006
  הגב

  הא!!!
  איזה קטע! עליתי על אחד מהבלוגים שלך!<br>מוהאהאהא!!!<br>האמת שמשהו היה די חשוד בזה שבלוג יחסית צעיר מעוצב ונכתב בצורה כל כך מלאת ניסיון..!!<br><br>מזל טוב על הפירסום בפנאי פלוס!<br>שבת שלום

 2. ביקורט 2 בפברואר 2006
  הגב

  כן הא…
  אולי אני צריך להוסיף לרשימה שם גם לא לכתוב למגזין נפוץ…<br>תודה על המזל"ט.

הגיבו